• YARIM ALTIN
  3.512,00
  % 0,51
 • AMERIKAN DOLARI
  18,6577
  % 0,03
 • € EURO
  19,6941
  % 0,01
 • £ POUND
  22,8987
  % 0,29
 • ¥ YUAN
  2,6804
  % 0,15
 • РУБ RUBLE
  0,2984
  % 0,41
 • BITCOIN/TL
  322240,406
  % 2,65
 • BIST 100
  4.949,15
  % 1,92

Ziraat Banka Kartı Bakiye Sorgulama

Ziraat Banka Kartı Bakiye Sorgulama

Ziraat Banka Kartı Bakiye Sorgulama

Ziraat Bankası’nda bulunan hesaplarınızın bakiyelerini sorgulamak istiyorsanız bu yazıda bu işlem ile ilgili pek çok bilgi bulabilirsiniz. Ziraat Bankası Bakiye Sorgulama işlemi, telefon, kısa mesaj ya da internet bankacılığı gibi alternatif yollarla halledilebilir.

Kartınızda veya banka hesabınızda ne kadar para olduğunu bilmek  her zaman oldukça önemlidir. Pek çok kişi zaman zaman kartlarında veya banka hesaplarında ne kadar para olduğunu sorgulatırlar. Bu işlemi kendiniz kolayca yapabileceğiniz gibi aynı zamanda farklı yollarla da halledebilirsiniz. Peki bu yollar nelerdir? Ziraat bankası bakiye sorgulama işlemi nasıl yapılır ?

İnternet Şubesinden Bakiye Sorgulama

Ziraat hesabınızda ne kadar para olduğunu sorgulatmak istiyorsanız Ziraat Bankası İnternet Şubeciliğini kullanabilirsiniz. Ziraat Bankası hesabınızda ne kadar bakiye olduğunu sorgulamak için hemen internet bankacılığı hesabınıza giriş yapın. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkan ekranda sizden şifre ve TC kimlik numarası talep edilecek. İnternet şubesi şifreniz yoksa bu adımı atlamanızı tavsiye ederiz. Sonrasında Ziraat Bankası internet şubesi hesabınıza giriş yaparsınız ve ne kadar bakiyeniz olduğunu görebilirsiniz. Kartlarınızdaki bakiyeyi sorgulamak istiyorsanız sol pencereye tıklayabilirsiniz.

SMS Bankacılığı İle Bakiye Sorgulama

Ziraat hesabınızda ne kadar bakiye kaldığını merak ediyorsanız, Sms bankacılığını kullanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ise oldukça basit. Sadece BAKIYE yazıp 4747’ye kısa SMS gönderin. Hesaptaki para bilgileriniz kısa sürede size ulaşacaktır.  Bu bilgiler arasında size ait olan 10 adet vadesiz veya vadeli hesabın bakiyesi bulunmaktadır.

Atmden Bakiye Sorgulama

Ziraat Bankası hesabında ne kadar paranız kaldığını öğrenmek için Atm’leri kullanabilirsiniz. Bunun için size en yakın olan bir Ziraat Atm’si bulun ve gidin. Kartı Atm’ye yerleştirdiğinizde birkaç bilgi girişinden sonra hesap bakiye bilgileriniz çıkacaktır.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri

Ziraat Bankası hesabında ne kadar paranız var merak ediyorsanız, yapmanız gereken çok basit bir işlem var. Bunun için, Ziraat Bankası müşteri hizmetlerini aramalı ve IBAN numarası vermelisiniz. Banka müşteri temsilcisi sizden aldığı IBAN numarası ile hesabınızı kontrol ederek ne kadar  bakiye kaldığınız size aktarılacaktır.

Ziraat Bankası Şubeleri

Geleneksel şubelerden hesap bakiyenizi kolayca kontrol edebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey, en yakın şubeye gidip banka hesap bilgilerinizi şube görevlisine vermeniz. Bu işlemden sonra bankadaki görevli memur, hesap bilgilerinize bakacak ve güncel bakiye bilgisini size akataracaktır.