• YARIM ALTIN
  3.491,00
  % 0,06
 • AMERIKAN DOLARI
  18,6452
  % 0,01
 • € EURO
  19,6449
  % 0,07
 • £ POUND
  22,9021
  % 0,27
 • ¥ YUAN
  2,6539
  % 0,27
 • РУБ RUBLE
  0,3008
  % -0,81
 • BITCOIN/TL
  318661,565
  % 0,65
 • BIST 100
  4.962,97
  % -1,65

Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu Sms İle ( Anında Onay )

Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu Sms İle ( Anında Onay )

Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu Sms İle ( Anında Onay ): Vakıfbank kredi kartı başvurusu yapmak isteyen tüketicilere şubeye gitmeden, sms ile başvuru yapma imkanı sunmaktadır.

Kredi kartı günümüzde neredeyse yetişkin tüm vatandaşlar tarafından kullanılmaktadır. Kredi kartı başvurusunda bulunmadan önce her bankanın kredi kartları hakkında bilgi alabilir ve avantajlarını öğrenebilirsiniz. Fakat genel olarak müşteriler bankalarında teklifi üzerine hangi bankanın müşterisi ise o bankadan kredi kartı almayı tercih etmektedir. Özellikle maaş müşterisi olduğunuz banka sık sık sizlere kredi kartı teklifinde bulunabilir, hatta bazı bankalar maaş kartınız çıktığı anda sizlere bir de kredi kartı gönderebilmektedir. Özellikle devlet daireleri Vakıfbank ile anlaşmalar yapmakta ve Vakıfbank üzerinden maaş ödemeleri yapmaktadır. 

Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu yapmak ve Vakıfbank müşterisi olmak istiyorsanız bankanın pek çok kredi kartı bulunmaktadır. Bu kredi kartı çeşitleri şu şekilde sıralanmaktadır.

Vakıfbank Worldcard Kredi Kartı

vakifbank world kredi karti

vakıfbank world kredi kartı

Vakıfbank Wordcard, en fazla tercih edilen Vakıfbank kredi kartıdır. Üye iş ağında bulunan bütün alışveriş noktalarında taksit imkanları bulunmaktadır. Hem yurt içi hem de yurt ışında kullanılabilmektedir. Ayrıca internette de kullanılacağı gibi nakit çekimlerde yapılabilmektedir. Ayrıca bu kartın en büyük avantajlarından bir tanesi yıllık kredi kart aidatı müşterilerinden almıyor olmasıdır.

Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu Sms İle ( Anında Onay )

Vakıfbank Mobil Temassız Ödeme özellikli Kredi Kartı

vakifbank-temassiz-kart

vakıfbank temassiz kart

Mobil temassız kredi kartı ile cep telefonunuz tanımlanarak, 90 TL ve altındaki alışverişlerde telefonunuzu POS cihazına yanaştırarak ödeme yapabilirsiniz. 90 TL üzerindeki alışverişlerinizde de yine telefonunuzu POS cihazına yaklaştırarak fakat bu kez şifre girerek ödeme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Telefonunuza bu işlemi yapabilmek için mobil bankacılık içerisinden Mobil Temassız Ödeme İşlemlerini tıklamalısınız. Açılacak ekranda kartlarınız listelenmektedir. Hangi kartı seçmek istiyosanız onu seçerek bu fırsatı aktif hale getirebilirsiniz.

Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu Sms İle ( Anında Onay )

Vakıfbank Taraftar Kredi Kartları

vakifbank-taraftar-kredi-karti

vakıfbank taraftar kredi kartı

Taraftar kartlar ile alışveriş yaptığınız sürece hem siz puan kazanırken, hem de hangi takımın taraftar kartını kullanıyorsanız o da sizinle birlikte kazanmaktadır. Ayrıca takımınıza özel bir takım sürprizler, kampanyalar da bu kart sayesinde sizlere sunulmaktadır.

Vakıfbank MilPlus Kredi Kartı

vakifbank-milplus-kredi-karti

vakıfbank milplus kredi kartı

MilPlus kredi kartının özelliği bu kart ile kazandığınız Worldpuanlar ile uçak bileti alınabilmektedir. Yalnızca uçak bileti değil aynı zamanda turlar ve oteller için de rezervasyon yapılabilmektedir. Avans puan seçeneği ile puanlarınız yeterli olmadığı durumlarda bile bilet satın alabilirsiniz.

MilPlus Kredi Kartı müşterisi iseniz bu puanların kullanılması için mesai saatleri baz alınmakta ve mesai saatleri dışında işlem yapılamamaktadır. Uçak bileti için hafta içi saat 09.00 ile 18.00 saatleri arasında, tur ve otel rezervasyonları için ise hafta içi 09.00 ile 17.00 saatleri arasında puanlarınızı kullanabilirsiniz. Hafta sonu ise cumartesi günleri bu fırsattan yararlanabilirsiniz. Hafta içi 09.00 ile 14.00 saatleri arasında uçak bileti, 09.00 ile 13.00 saatleri arasında da otel ve tur rezervasyonları için hizmet verilmektedir.

Vakıfbank Platinum Kredi Kartı

Vakifbank Platinum Kredi Karti

Vakıfbank Platinum Kredi Kartı

Vakıfbank Platinum kullanarak yurt dışı seyahatleriniz sırasında ücretsiz seyahat sigortası fırsatından faydalanabilirsiniz. Ayrıca yurt dışında 100 Dolar ve üzeri harcama yaptığınızda %5 indirim avantajınız da bu kart ile bulunmaktadır. 

 

Vakıfbank Rail & Miles Kredi Kartı

Raşil & Miles özellikli kredi kartları ise tren yolculuğu sık yapan müşterilerin tercihi olmaktadır. Çünkü burada biriken puanlar ile tren bileti alınmaktadır.

Vakıfbank Like Card

Like Card, Kampüs Kart gibi genel olarak öğrenciler tarafından kullanılmaktadır. Zaman zaman bu kartlara özel fırsatlar ve kampanyalar banka tarafından yapılmaktadır.

Ortak Markalı Kartlar

Ortak Markalı Kartlara ait de bir çok özel fırsat sunulmaktadır. Ortak Markalı Kartlar şimdilik şunlardır; ASES Kart, Kamusen Kart, Öğretmenim Kredi Kartı, Üsküdar Kart.

Vakıfbank Tercih Kart

TercihKart ile yıllık kart ücreti ödenmemektedir. Kartınız ile herhangi bir özellik kullanıyorsanız, yalnızca kullandığınız özellikler için ücret ödersiniz. Bu tercihler; ek taksit, işlem erteleme, worldpuan, indirim kampanyaları şeklinde devam etmektedir. Vakıfbank Kredi Kartlarının hangi özelliklerini kullanmak istiyorsanız ücreti karşılığında bu kartta toplayabilirsiniz. Ücretler için bilgi de her kampanya için farklı olduğu için müşteri temsilcilerinden alınabilmektedir. 

Vakıfbank Ekspress Card

Ekspress Card, adından da anlaşılacağı üzere Vakıfbank Şubelerinden anında alınabilmektedir. Bu kart ile yıllık kart aidat ücreti ödenmemektedir. Yurt içi ve yurt dışı alışverişlerinde, internette ve nakit çekimlerde kullanılabilmektedir.

Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu Sms İle ( Anında Onay )

Vakıfbank Sanal Kart

Yurt içi ve yurt dışında, internette daha güvenli alışveriş yapmak için sanal kart kullanımı oldukça yaygınlaşmıştır. Sanal karta aynı zamanda kartın fiziki anlamda yanınızda olmadığı zamanlarda da kullanabilirsiniz. Sanal kart oluşturmak çok basittir ve anında hiç beklemeden kullanmaya başlayabilirsiniz. Üstelik bu hizmet için banka müşterilerinden hiçbir ücret talep etmemektedir.

Sanal Kart Başvurusu; mobil ve internet bankacılığından Başvurularım, Kredi Kartı Başvurusu, Sanal Kart Oluştur menüsünden hızlıca yapılabileceği gibi, SANAL yazıp boşluk bırakıp kartın son 6 hanesi ile birlikte 5724’e SMS atarak da oluşabilmektedir. Örnek verecek olursa SANAL 123456 yazarak 5724’e kısa mesaj göndermeniz yeterlidir. Ayrıca size en yakın Vakıfbank Şube’sine giderek de sanal kart oluşturabilirsiniz.

Vakıfbank Business Card

Vakifbank Business Card

Vakıfbank Business Card

Business Card, isminden de anlaşılacağı üzere iş dünyasında kullanılmakta ve pek çok avantajı bulunmaktadır. Bu kart ile;

 • Şirket adına yapılan konaklama, seyahat ve benzeri harcamalar için nakit taşınmaz.
 • Çok sayıda yerde taksitli alışveriş imkanı bulunmaktadır.
 • Şirket çalışanlarının yaptığı alışverişlerde kazandıkları worldpuanlar tek bir katta şirket adına toplanabilmektedir. Bu da şirket için büyük tasarruf sağlamaktadır.
 • Çalışanlar için istediğiniz limitte ek kart talep edebilir ve bu kartların hesap özetlerini takip edebillirsiniz.
 • Çalışanlarınızın kartlarında sınırlamalar yapabilir, işlem kısıtları koyabilir ya da limit belirleyebilirsiniz. 
 • Dilerseniz çalışanlarınızın alışveriş yaptıkları yerleri Vakıfbank üye yerler olarak sınırlandırabilirsiniz.
 • MilPlus Seyahat özelliğinden faydalanabilir ve worldpuanlar ile uçak bileti alabilirsiniz.
 • Asistans Hizmetlerinden hiçbir ücret ödemeden yararlanabilirsiniz. Bu hizmet şu anlama gelmektedir. Problemleriniz ve ihtiyaçlarınızda 0850 222 0 724 numarasında 2 – 6 tuşlarına basarak 7/24 asistan ile görüşebilir ve pek çok konuda danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.
 • Taksit yapılamayan cep telefon, gıda, akaryakıt gibi alışverişler de bu karta özel taksit imkanı bulunmaktadır.
 • Kart limitleri nakit avans olarak da kullanılabilmektedir.
 • Yurt dışı alışverişleri de USD hesap özeti ile takip edilebilmektedir.
 • Yapılan peşin alışverişler 0850 222 0 724 telefon numarasından 9 aya kadar uygun fiyatlar ile taksitlendirilmektedir.

 

Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu Sms İle ( Anında Onay )

Vakıfbank TarımKart

vakifbank tarim kart

Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu Sms İle ( Anında Onay ) : vakıfbank tarım kart

TarımKart tarımsal üreticilere yönelik bir karttır. Tarım üyesi olan işyerlerinden avantajları alışverişlerde bulunabilirsiniz. Nakit çekim de yapabilirsiniz. TarımKart’ın müşterilerine sunduğu avantajlar şu şekilde sıralanmaktadır.

 • Hasat dönemlerinde uygun vade seçenekleri sunulmaktadır. Bu dönem sizin hasat zamanınıza uygun seçilmekte ve yılda bir kere ödeme imkanı bulunmaktadır.
 • Gübre, yem, zirai ilaç, tohum gibi tarımsal ekipmanlarda 6 aya kadar faizsiz alışveriş imkanınız bulunmaktadır.
 • ATM ve şubelerden, mobil ve internet şubesinden nakit kredi kullanma imkanınız bulunmaktadır.
 • Bu kart ile faturalarınız ve Baş-Kur ödemeleriniz hasat zamanınıza uygun şekilde ertelenebilmektedir. Bunun için düzenli ödeme talimatı vermeniz gerekmektedir. Üstelik bu hizmetten ayrı bir ücret talep edilmemektedir.
 • TARSİM Sigorta primleri de hasat zamanına göre ertelenebilmektedir. 
 • Bu karta vadesiz hesap bağlama imkanınız bulunmaktadır.
 • Asgari ödeme imkanınız bulunmaktadır.
 • Ailenize ya da çalışanlarınıza bu karta bağlı ek kart çıkartabilirsiniz.

TarımKart Başvurusu için nüfus cüzdanı fotokopisi ile birlikte en yakın Vakıfbank şubesine gidebileceğiniz gibi ayrıca TARIM yazarak TC kimlik numaranızı da yazarak 5724’e kısa mesaj ile de başvuru da bulunabilirsiniz. Örnek verecek olursak TARIM 12345678890 yazarak 5724’e gönderebilirsiniz.

Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu için https://www.vakifbank.com.tr/ adresine girerek buradan Kredi Kartı Başvurusu yapabilir ya da Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu Sorgulama gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartı başvurusu yapmak için TC kimlik Numarası, Ad, varsa ikinci ad, soyad, cep telefonu ve kredi kart tercihinizi girmeniz gerekmektedir. Bu bilgilerden sonra kaydet ve ilerle tuşuna bastığınızda size cep telefonunuza doğrulama kodu gelmektedir. Doğrulama kodunu girdikten sonra bir takım özel bilgiler sorulmaktadır. Bunlar anne kızlık soyadı, çalışma bilgileri, meslek, aylık net gelir ve eğitim durumu şeklindedir. İlerle dediğinizde ise adres bilgilerinizin girilmesi istenmektedir. Burada çalışmak istediğiniz şube, ekstre almak istediğiniz adres, kartınızı almanızı istediğiniz adres, e-posta, telefon, son ödeme tarihi haftanız, kart internete açık olacak mı gibi bilgiler istenmektedir. Onay verdikten sonra size bir referans numarası verilmektedir. Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu Sonucu için bu referans numarası ile aynı web adresinden Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu Durumu için sorgulama yapabilirsiniz.

Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu Sms İle ( Anında Onay )

Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu Yap için eğer kısa mesaj yolunu kullanmak istiyorsanız işleminiz çok basit. Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu SMS için VB yazıp boşluk TC kimlik numarası yazarak 5724’e mesaj gönderebilir ve anında kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Örneğin, VB 12345678890 yazarak 5724’e kısa mesaj gönderebilirsiniz. Bu asıl kartlar için geçerlidir. Ekkart çıkartmak istiyorsanız da EKKART yazıp bir boşluktan sonra TC Kimlik Numarası yazarak 5724’e mesaj atabilir ve ek kart başvurusunu gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Vakıfbank web’ten, internet bankacılığından, mobil bankacılıktan, 0850 222 0 724 Vakıfbank Çağrı merkezinden ve tüm Vakıfbank Şubeleri’nden de kredi kartı başvurusu yapılabilmektedir. Kart başvurunuz olumlu sonuçlandıktan sonra verdiğiniz adrese kartınız kısa sürede gelmektedir.

YORUMLAR YAZ
 • mehmet3 sene önce
 • kredi kartı talebim var