• YARIM ALTIN
  3.491,00
  % 0,06
 • AMERIKAN DOLARI
  18,6452
  % 0,01
 • € EURO
  19,6449
  % 0,07
 • £ POUND
  22,9021
  % 0,27
 • ¥ YUAN
  2,6539
  % 0,27
 • РУБ RUBLE
  0,3008
  % -0,81
 • /TL
  %
 • BIST 100
  4.962,97
  % -1,65

Tosla Kart

Tosla Kart

Tosla Kart Nedir ?

Tosla uygulaması ile günümüz teknolojisine uygun olarak bir çok bankacılık işlemlerini yapabilirsiniz. Hem android hemde İos işletim sistemlerinde uygulama olarak cihazınıza yükleyebileceğiniz Tosla ile yapabileceğiniz işlemleri sıralayacağız.

Tosla öncelikle mobil bir uygulamadır, uygulama üzerinden kolaylıkla ödeme alabilir ve ödeme yapabilirsiniz. Aslında bir ön ödemeli kart ile yapabileceğiniz her şeyi yine Tosla ile yapabilirsiniz.

Tosla ile istediğiniz şekilde ödeme yapabilirsiniz. İnternet üzerinden yaptığınız bir alışverişte dilerseniz Tosla kart ile dilerseniz Tosla Uygulaması ile alışverişinizi yapabilir ve ödemenizi yapabilirsiniz. Tosla kullanmak için herhangi bir banka hesabınız olmasına gerekte yoktur.
Hiçbir bankada hiçbir hesabınız olmasa bile Tosla ile para gönderebilir, alışveriş yapabilir veya para gönderebilirsiniz.

Tosla İle Oyun Pin Alma

Tosla ile online olarak oynadığınız oyunlar için pin satın alabilirsiniz.İnternet üzerinde oynadığınız oyunlar veya içeriğinde satınalma işlemi yapılan uygulamalar için ödeme yapmanız gerektiğinde, Tosla ile pin alma özelliğini kullanarak kolaylıkla pin alabilir ve oyununuza bakiye yükleyebilirsiniz.

Tosla ile Oyun Ödemesi Yapma

Sadece pin alırken bile kullanıcılarına avantajlar sağlayan Tosla, oyun pini alma sırasında size anlaşmalı olduğu oyun uygularından indirimler veya extra puanlarda sunabiliyor. Tosla ile oyun pini alma seçeniğini seçtikten sonra karşınıza çıkan seçenekler içerisinden pin yüklemek istediğiniz oyunu seçerek tosla oyun ödemesi işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Tosla Kart İle Ödeme Yapma

Tosla ile sadece oyun parası yükleme işlemi yapmanın yanı sıra, bir çok avantajıda birlikte cebinize indirmiş oluyorsunuz. Bunlardan biride Tosla İle Ödeme Yapma işlemidir. Bu işlemi dilerseniz tosla uygulaması ile yapabilir dilerseniz tosla kart ile gerçekleştirebilirsiniz.

Tosla Kart Nerede Satılıyor ?

Tosla ile ödemelerinizde kullanabileceğiniz bakiyenizi kendiniz önceden kartınıza tanımlamalısınız. Tosla bir ön ödemeli karttır aynı zamanda uygulama üzerindende kart ile yapabileceğiniz tüm işlemleri yapabilirsiniz. Peki tosla kart nerde satılıyor diye merak edenler içinde yönlendirebileceğimiz yerler şunlardır. Öncelikle tosla uygulaması üzerinden kart başvurunuzu yaparak tosla kartınızı alabilirsiniz.

Bununla beraber anında tosla ön ödemeli kartınızı alabileceğiniz Carrefour ve Teknosa mağazalarınıda ziyaret edebilir ve tosla kartınızı hemen alabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
Özellikle sorulan sorulardan biride, tosla ile bir sanal kart gibi işlem yapabilirmiyim sorusu. Evet aynen bir sanal kart ile yapacağınız işlemi yine bir tosla ön ödemeli kart ile yapabilirsiniz. Hiçbir farkı yoktur, aynı zamanda bir sanal karttan daha güvenli olduğundan dolayı Tosla kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Tosla İle Ödeme Alma

Tosla ile sadece para yatırma anında değil, aynı zamanda ödeme alacağınız zamanda kolaylıkla kullanabilirsiniz. Mobil uygulamanıza gönderilen bir ödeme veya transferi anında tosla kartınızla çekebilir ve kullanabilirsiniz.
Tosla altyapısı QR kod ilede çalıştığı için, bir şube kodu veya hesap numarası yerine QR kodunuzu kullanabilirsiniz. Size para gönderecek kişiye QR kodunuzu gönderdiğiniz zaman karşı taraf kolaylıkla bu kod üzerinden size para aktarabilir. Bu arada mutlaka size para gönderecek olan kişidede tosla uygulaması olması gerekmiyor.

Dilerseniz tosla hesabınıza tüm Akbank atmlerinden kolaylıkla para yatırabilir veya aynı şekilde karşıdaki kişiden ödeme talep edebilirsiniz. Tosla kart şu anda 250 TL limit ile kullanılabilmektedir.

Tosla Nasıl ?

Tosla uygulaması genel anlamda tüm bankacılık işlemleriniz için kullanabileceğiniz ve harcamalarınızı kontrol altında tutabileceğiniz bir uygulamadır. Sadece bankacılık işlemleri değil, aynı zamanda sosyalleşebileceğiniz, arkadaş ekleyebileceğiniz ve arkadaşlarınızı takip edebileceğiniz bir uygulamadır.

Kullandıkça ne kadar faydalı ve ihtiyaçlarınızı tam anlamı ile karşılayan bir uygulama olduğunu görecek ve vaz geçilmezlerinizden biri olacak.