• YARIM ALTIN
  3.491,00
  % 0,06
 • AMERIKAN DOLARI
  18,6452
  % 0,01
 • € EURO
  19,6449
  % 0,07
 • £ POUND
  22,9021
  % 0,27
 • ¥ YUAN
  2,6539
  % 0,27
 • РУБ RUBLE
  0,3008
  % -0,81
 • BITCOIN/TL
  316625,379
  % 0,04
 • BIST 100
  4.962,97
  % -1,65

Sodexo Kartı Nakit Paraya Çeviren Yerler

Sodexo Kartı Nakit Paraya Çeviren Yerler

Sodexo kartı nakit paraya çeviren yerler, sodexo kartındaki bakiye ile yemek yiyemeyen çalışanlar için kurtarıcı durumundadır.

Sodexo kart, şirketler tarafından çalışanlara yemek ihtiyaçlarını karşılamaları için verilen, yemek kartı yada yemek çeki olarak adlandırılmaktadır.Şirketler çalışanların aylık yemek ücretlerini bu kartlara yükler, çalışanlar ise sadece sodexo kart geçen yerler de yemek yiyebilir.Bu durumda olan bir çok çalışan yemek kartlarındaki bakiyeyi market alışverişlerinde yada restoranlarda kullanmaktadır.Bu nedenle sodexo geçen marketler ve restoranlar nerelerde var araştırılmaktadır.

 

 

 

Bazı vatandaşlarımız çalışırken, işyerine yakın yerlerde yemek kartı geçerli bir restaurant bulamadıkları için yemek ihtiyaçlarını cebinden karşılamaktadır.Yemek kartında biriken bakiye ile ya market alışverişi yapılmakta ya da kartın bakiyesi nakite çevrilmektedir.

 

Sodexo Kart Marketlerde Geçerli

Çalıştığınız yerde yemek kartınızın anlaşmalı olduğu bir yer yok ise yemek kartınızı kullanarak yemek yeme olasılığınız zorlanacaktır.Muhtemelen çalışırken yemek masraflarınızı kendiniz karşılamak zorunda kalacaksınız.Bu durumda yemek kartındaki paranızı değerlendirmeniz gerekecektir.Nasıl değerlendirebilirim diye merak ediyorsunuz.
İşte Alternatif Çözümler;

Yemek kartınızın anlaşmalı olduğu marketlerden alışveriş yapabilirsiniz.Böylelikle alışverişe harcamanız gereken para ile çalışırken yemek masrafınızı karşılayabilir,Yemek kartındaki bakiyeyle de bu alışverişi gerçekleştirebilirsiniz.

Anlaşmalı marketlerden komisyon karşılığı nakit para alma fırsatınız olabilir.Marketten yapacağınız alışveriş neticesinde market para kazanacak.Eğer siz markete bu karı komisyon olarak teklif ederseniz size nakit para vermeye sıcak bakacaktır.

Bunun dışında yemek kartlarının geçerli olduğu marketlere internet üzerinden tek tek ulaşma şansınız bulunmamaktadır.Her geçen gün yeni yeni marketler yemek kartlarını kullanıma açıyor. Bu yüzden bulunduğunuz yerde küçük çaplı bir araştırma yaparak bulmanız daha sağlıklı olacaktır.

 

Sodexo Kart Hangi Restoranlarda  Geçerli

Çalıştığınız yerde yemek kartı geçerli bir restoran yoksa,yemek masrafınızı karşılamak zorunda kalabilirsiniz.Yemek kartınızdaki parayı tek,arkadaşınızla yada ailenizle yemek yiyerek değerlendirebilirsiniz.Bunun içinde yemek kartınızın anlaşmalı olduğu bir restorana gitmeniz gerekir.Peki anlaşmalı restoranı nasıl bulacağız.Bulunduğumuz yerde hizmet veren restoranlara telefon ile ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

 

Sodexo Kartı Nakit Paraya Çeviren Yerler

Bazı kişiler sodexo yemek kartlarında biriken parayı markette yada restoranda kullanmak istememektedir.Yemek kartındaki bakiyeyi nakit paraya çevirmek istemektedir.Bunun için de yine sodexo geçerli market ve restoran bulmamız gerekmektedir.Bulduğunuz yerler ile görüşerek komisyon alması karşılığında anlaşabilirsiniz.Neticede alışverişte yapsanız,yemekte yeseniz karşınızdaki parasına bakar.Anlaşarak her ay düzenli olarak karttaki bakiyeyi nakit paraya çevirebilirsiniz.

 

Sodexo kart değilde ticket kartınız var ise Ticket Kartı Paraya çevirme başlıklı konuyu incelemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR YAZ
 • ugurcan3 sene önce
 • TİCKET – MULTİNET – SODEXO – SETCARD – METROPOL GİBİ YEMEK KARTLARI VE YEMEK ÇEKLERİNİZ ANINDA NAKİTE ÇEVRİLİR.

  İLETİŞİM : 0531 302 83 56 NO LU TELEFONDAN ULAŞABİLİRSİNİZ..

 • uğurcan3 sene önce
 • TİCKET – MULTİNET – SODEXO – SETCARD – METROPOL GİBİ YEMEK KARTLARI VE YEMEK ÇEKLERİNİZ ANINDA NAKİTE ÇEVRİLİR.

  İLETİŞİM : 0531 302 83 56 NO LU TELEFONDAN ULAŞABİLİRSİNİZ

 • Davut3 sene önce
 • Ticket ve sodexo hangisi bozdurmak daha kolay