• YARIM ALTIN
  3.491,00
  % 0,06
 • AMERIKAN DOLARI
  18,6452
  % 0,01
 • € EURO
  19,6449
  % 0,07
 • £ POUND
  22,9021
  % 0,27
 • ¥ YUAN
  2,6539
  % 0,27
 • РУБ RUBLE
  0,3008
  % -0,81
 • BITCOIN/TL
  315861,491
  % -0,25
 • BIST 100
  4.962,97
  % -1,65

Odeabank Sms ile Kolay Kredi Başvurusu

Odeabank Sms ile Kolay Kredi Başvurusu

Odeabank tüketicilerin nakit ihtiyaçlarına yönelik kredi kampanyaları düzenlemektedir. Odeabank ”Nakit hazır” kredi kampanyası ile ihtiyacınız olan krediyi kullanabilirsiniz.Kredi başvurusu için gerekli şartlar nelerdir?Odeabank kredi başvurusu sms ile nasıl yapılır ? Hangi koşullarda kredi kullanabilirim? benzeri bir çok soruya, konuyu inceleyerek cevap bulabilirsiniz.

 

İlk olarak Odeabank kredi başvurusunu hangi kanallarla yapabiliriz buna bakalım.Her bankada olduğu gibi Odeabank’ta da  şubeden kredi başvurusu yapılmaktadır, fakat Odeabank şubesi az sayıda olduğu için İnternet veya mobil şube üzerinden yada sms ile kredi başvurusu yapılabilmektedir. 

 

Birden fazla bankaya çok miktarda borcunuz var ise ve ödeme düzeninizde yok ise kredi notunuzun hızlı düşmesine neden olur.Bu durumun önüne geçmek için Borç transferi kredisi kullanmanız sizin için kurtarıcı olacaktır.Birden fazla bankada bulunan borçlarınızı borç transferi kredisi ile tek bankaya taşıyarak 36 aya kadar vade seçeneği ile ödeyin.Daha fazla bilgi için Borç Kapatma kredisi veren bankalar sayfasını ziyaret edin.

 

Odeabank Nakit Hazır Kredisine Sms İle Nasıl Başvurulur ?

Öncelikle şunun altını çizelim Odeabank sms bankacılığı numarası 8444 ücretsizdir.Kredi başvurusunda da göndereceğiniz sms de ücretsizdir.

Nakit hazır kredi başvurusunu Odeabank mobil ve İnternet şubesi üzerinden de yapabilirsiniz.

 

Sms ile kredi başvurusu için; Büyük harflerle ”NAKIT” boşluk TC Kimlik No yazarak 8444‘e kısa msj atmanız yeterli olacaktır.Kredi başvuru sonucu kısa sürede cebinize sms ile bildirilecektir.

 

YouTube video

 

İlginizi çekeceğini düşündüğümüzKolay kredi veren bankalar belge ve kefil istemediği için tüketiciler tarafından çok tercih edilmektedir.

 

Nakit Hazır Kredi Koşulları

 

 • 36 aya kadar vade seçeneği sunmaktadır.

 

 • %2,45’den başlayan faiz oranı

 

 • 18 Yaşından büyük olmak gerekmektedir.

 

 • Aylık düzenli belgelenebilir gelir olmalıdır.

 

 • Kredi kullanabilmek için kredi sicili iyi olmalı

 

Nakit Hazır Faiz Oranları

 

Aşağıda yer alan tablo 10.000 TL’lik Nakit Hazır kredi kampanyası kapsamında   örnek olarak hazırlanmıştır. Odeabank Nakit Hazır sayfasını ziyaret ederek daha fazla detaylı bilgi alabilirsiniz.Dilerseniz 444 8 444 numaralı Odeabank müşteri hizmetlerini arayarak da detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kredi Türü Kredi Tutarı Kredi Vadesi Faiz Oranı Tahsis Ücreti Aylık Taksit Tutarı
Nakit Hazır İhtiyaç Kredisi 10.000 TL 36 AY % 2,45 53 TL 454 TL

 

Gerekli Belgeler

 

 • Nüfus Cüzdanı 

 

 • Adres teyidi için; İkametgah yada kredi kullanacak kişinini üzerine kayıtlı son 3 aya ait  elektrik,su,doğalgaz ve benzeri fatura

 

 • Aylık gelir belgesi

 

Odeabank Kredi Ödemesi

 

Odeabank kredisi çektiniz yakınınızda şube olmadığı için ödemeyi nasıl yapabileceğinizi bilmiyorsanız hemen alternatif yöntemlerden bahsedelim.

 

 • Başka bankalardan EFT yada Havale yaparak Odeabank mobil veya internet şubesi üzerinden kredi taksitini ödeyebilirsiniz.

 

 • PTT şubelerinden yine Odeabank kredi taksitlerinizi ödeyebilirsiniz.

 

 • Akbank Atm’leri üzerinden 7/ 24  Odeabank kredi ödemelerinizi yapabilirsiniz.

 

Kredi başvurusunu Odeabank şubelerine giderek yapmak istiyorsanız.

Odeabank şube sorgulama sayfasına giderek size en yakın Odeabank şubesi nerede var sorgulayarak öğrenebilirsiniz.

 

Bankalar tüketicilere kredi verirken, kredi kullanacak kişinin kredi notuna bakar ve buna göre değerlendirme yapar ve onay verir.Bankalardan kredi alabilmek için kredi notu kaç olmalı sayfasına giderek kredi notunuzun durumu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

 

Odeabank Bireysel Finansman Kredisi ( Yüksek Kredi Tutarları İçin )

Odeabank tüketicilerin yüksek kredi taleplerine de çözüm getirerek Bireysel Finansman Kredisi kampanyası kapsamında yüksek tutarda kredi vermektedir.Kendinize yada bir yakınınıza ait Konut,İşyeri ve İmarlı arsayı ipotek ettirerek yüksek tutarlarda kredi kullanabilirsiniz.

İpotek gösterilecek gayrimenkul Konut ise Ekspertiz raporundaki değerinin %80’nine kadar kredi verilmektedir.

İpotek konulacak gayrimenkul işyeri  yada imarlı arsa ise değerinin %50 oranında kredi kullanabilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular : 

Fibabanka Kredi Başvurusu Sms

Garanti Bankası Kredi Başvurusu Sms ile

Kredi Borcu Erteleme 

 

Bireysel finansman kredisi hakkında daha fazla bilgi ve başvuru için  en yakın Odeabank şubesine gitmeniz gerekmektedir.