• YARIM ALTIN
  3.491,00
  % 0,06
 • AMERIKAN DOLARI
  18,6452
  % 0,01
 • € EURO
  19,6449
  % 0,07
 • £ POUND
  22,9021
  % 0,27
 • ¥ YUAN
  2,6539
  % 0,27
 • РУБ RUBLE
  0,3008
  % -0,81
 • BITCOIN/TL
  317912,352
  % 0,39
 • BIST 100
  4.962,97
  % -1,65

Miles and Smiles Kredi Kartı Başvurusu ( Tüm Detaylar )

Miles and Smiles Kredi Kartı Başvurusu ( Tüm Detaylar )

Miles and Smiles Kredi Kartı Başvurusu ( Tüm Detaylar ) nedir?Ne gibi ayrıcalıkları var. Nasıl başvuru yapılır?Tüm detaylar burada yer almaktadır.

Miles and Smiles Türk Hava Yolları’nın özel yolcuları için özel hazırlanmış bir programdır. Bu özel programdan yararlanmak için öncelikle üye olunması gerekmektedir. Üyelik şartları ise şu şekildedir.

 • 2 yaşından büyük olunması gerekmektedir.
 • Özel yolcu programlarının yasa ile serbest olduğu bir ülkede yaşıyor olmak gerekmektedir. 
 • Üye olmak yalnızca gerçek kişilere özeldir. Yani tüzel kişiler ya da gruplar bu özel programa üye olamamaktadır.
 • Bir kişi birden fazla başvuru yapamaz ya da birden çok kişi ortak bir başvuru yapamaz.
 • Üye olabilmek için üyelik formunun doldurulması gerekmektedir. 
 • Üyelik başvurusu yapanların her biri bir değerlendirmeden geçmektedir. Türk Hava Yolları herhangi bir sebep göstermeden üyelik başvurusunu reddetme hakkına sahiptir.

Miles and Smiles Kredi Kartı Başvurusu ( Tüm Detaylar )

YouTube video

Türk Hava Yolları’nın bu özel programına başvuruda bulunan ve üyeliği kabul edilen herkes bu programın özel fırsatlarından anında yararlanabilmektedir. Miles and Smiles programından üyeliğin sona ermesi de söz konusudur. Kişi yazılı beyan ile üyeliğini kolay bir şekilde sonlandırabilmektedir. Türk Hava Yolları da herhangi bir sebep gösterme zorunluluğu bulunmadan 2 hafta öncesinden haber vermek sureti ile üyeliği sona erdirebilmektedir. Eğer haklı bir sebep var ise 2 haftalık ihbar süresi de beklenmeyebilir. Bu haklı sebepler ise şunlardır;

 • Türk Hava Yolları’nın yolcu ve bagaj taşıma genel şartlarına karşı davranışta bulunmak,
 • Üyenin uçuşları ya da farklı sebepler ile ilgili yanlış bilgi vermek,
 • Türk Hava Yolları personeline, yolculara ya da farklı üyelere karşı sözlü ya da fiili olarak saldırıda bulunmak, taciz etmek, talimatlara aykırı davranmaktır.

Üyeliğiniz sona erdikten sonra milleriniz ne olacağı konusunda merak etmeniz çok normaldir. Eğer hatalı bir davranış söz konusu değil ise üyeliğiniz süresinde kazandığınız milleri 6 aylık bir süreçte kullanabilirsiniz. Fakat hatalı bir sebeple üyeliğiniz feshedilmiş ise o durumda milleriniz de ortadan kalkmaktadır. 

Üye olan herkese Miles & Smiles kartı gönderilmektedir. Kart ilk aktivitenizden sonra gönderilmektedir. Eğer üyenin hiçbir aktivite kaydı bulunmaz ise ona kart gönderilmemektedir.

Miles and Smiles Kredi Kartı Başvurusu ( Tüm Detaylar )

Miles and Smiles Avantajları

Bu özel programın birbirinden özel avantajı bulunmaktadır. Bu avantajlar şunlardır.

Bilet Ödülü

Bilet ödülleri refakatçi bileri ve kabin yükleme gibi farklı fırsatları da beraberinde getirmektedir. Ödül biletler limitli yer kapasiteli ve yer garantili olarak iki şekilde olmaktadır. Limitli yer kapasiteli olan biletlerde uçuşlar için belli bir kontenjan ayrılmaktadır. O kontenjan içerisine girdiğinizde bu biletlerden faydalanabilirsiniz. Yer garantili olan biletlerde ise hiçbir kontenjan sınırı bulunmamaktadır. Ödüllü biletler 1 yıl geçerlidir. Devredilmez, ödeme olarak geri alınamaz, açık bilet olarak düzenlenemez.

Ekstra Bagaj Hakkı

Bu özel programa üye olanlar üyeliğin statüsüne bağlı olarak ücretsiz ekstra bagaj hakkına sahip olabilmektedir.

Özel Yolcu Salonu

Üye yolcular economy sınıfında bile uçuş sağlasalar özel yolcu salonlarında bekleyebilir ve sıra beklemeden check-in yapabilir.

Ücretsiz Upgrade

Upgrade kabin yükseltme anlamına gelmektedir. Ücretsiz olarak kabin yükseltebilir ve hiçbir ücret ödemeden business class ile uçma hakkına sahip olabilirsiniz.

Miles and Smiles Kredi Kartı 

Miles and Smiles Kredi Kartları yurt içi ve yurtdışı olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Yurt içinde bu uygulama Garanti Bankası ve QNB Finansbank tarafından gerçekleştirilmektedir. 

Miles and Smiles Kredi Kartı Başvurusu ( Tüm Detaylar )

Miles and Smiles Garanti Kredi Kartı

Miles and Smiles Garanti Kredi Karti

Miles and Smiles Garanti Kredi Kartı

Garanti Bankası’nın Miles and Smiles kapsamında çok sayıda kredi kartı bulunmaktadır. Bunlar; Miles and Smiles Gold, Miles and Smiles Platinum, Miles and Smiles Prive, Miles and Smiles Özel Bankacılık, Miles and Smiles Business ve Miles and Smiles Sanal Kredi Kartıdır.

Miles and Smiles Gold

Bu kart ile tüm alışverişlerde alışveriş yaptığınız miktara göre mil kazanırsınız. 444 0 849 telefon numarasından, www.thy.com.tr web sitesinden ya da Türk Hava Yolları satış ofislerinizden alacağınız uçak biletleri için her 1 TL’de 1 mil kazanırsınız. Ayrıca alacağınız bu biletleri bu kredi kartı ile 6 aya kadar taksitlendirebilirsiniz. Statü millerine çevirdiğiniz miller ile özel yolcu programında bir üst seviyeye geçebilir ve alışverişlerinizde daha fazla mil kazanabilirsiniz. Bu kart ile miller dışında acans miller ile de hemen bilet alabilirsiniz. 

Kartınız ile kazandığını millet ile ödül bilet, refakatçi bilet de satın alabilir ve business class’ta uçma fırsatı yakalayabilirsiniz. Miller yalnızca uçak biletlerinde değil, aynı zamanda alışverişlerde de kullanılabilmektedir. Bu kredi kartı ile hizmet alabilmek için 0212 310 23 24 numarasını arayarak seyahat hizmeti alabilirsiniz. Sabiha Gökçen Havalimanı’nda uçuş yapacaksanız indirimli olarak vale hizmetinden faydalanabilirsiniz. Bu karta başvuru yaptığınızda elinize iki kart gelmektedir. Bunlardan biri Miles and Smiles Mastercard, diğeri de Miles and Smiles American Express olmaktadır. www.milesandsmilesgaranti.com adresinden bu kredi kartına başvuru da bulunabilirsiniz. Başvuru için telefon numaranız ve TC kimlik numaranızı girmeniz yeterlidir.

Miles and Smiles Platinum

Bu kartın miles and smiles gold kartından tek farkı seyahat sigortaları ve sigorta ürünleri için 50 bin euroya kadar güvence altında olmaktasınız. Bunun dışında gold kart ile birebir aynı özelliklere sahiptir. 

Miles and Smiles Prive

Miles and Smiles Platinum kart ile aynı özelliklere sahiptir.

 • Miles and Smiles Özel Bankacılık

Miles and Smiles Prive kart ile aynı özelliklere sahiptir.

Miles and Smiles Business 

Business kart ile yine tüm alışverişlerde mil kazanılmaktadır. Fakat restoran, otel ve seyahat acentelerinde yaptığınız harcamalar için 2 katı daha fazla mil kazanırsınız. Eğer üyelik kartınızın statüsü Classis Plus ilse %25, elite ya da elite plus ise %50 daha fazla milli kazanırsınız. Bunun dışındaki tüm özellikler diğer kartlar ile aynı özelliklerdir. 

Miles and Smiles Sanal Kredi Kartı 

Sanal kredi kartı internette daha güvenli alışveriş yapabilmek için önemli bir özelliktir. Sana kart ile kazandığınız tüm milleri miles and smiles Garanti kredi kartına yükleyebilirsiniz. Yurt dışında harcama yaparken dilerseniz TL cinsinden dilerseniz de USD ya da Euro cinsinden ödeme yapabilirsiniz. Sanal kredi kartı kullanırken internet bankacılığından dilediğiniz kadar limiti yükseltme hakkına sahipsiniz. Tabii ki kendi müşteri limitleriniz dahilinde sanal kart limitinizi belirleyebilirsiniz.

Sanal kredi kartı ile yapacağınız tüm alışverişler hem güvenilir olmakta hem de sizlere mil kazandırmaktadır. Bu millet ile bedavaya uçak bileti satın alabilirsiniz. Sanal kredi kartınızın kart bilgilerini internet şubesi ya da alo garanti telefon şubesinden kolayca öğrenebilirsiniz. Alo Garanti telefon numarası 444 0 333’tür. 

Miles and Smiles Kredi Kartı Başvurusu ( Tüm Detaylar )

Miles and Smiles QNB Finansbank Kredi Kartı

Miles and Smiles QNB Finansbank Kredi Karti

Miles and Smiles QNB Finansbank Kredi Kartı

QNB Finansbank’ta Miles and Smiles kapsamında 3 adet kredi kartı çeşidi bulunmaktadır. Bunlar; Miles and Smiles QNB Finansbank, Miles and Smiles QNB First ve Miles and Smiles QNB Private olarak sıralanmaktadır.

 • Miles and Smiles QNB Finanbank
 • Miles and Smiles QNB First
 • Miles and Smiles QNB Private

Bu üç kart için de kartlarınız ile yaptığınız alışverişlerde alışveriş yaptığınız sektörlere göre değişen miller kazanabilirsiniz. Uçak bileti alırken bu bilet www.turkishailrlines.com web sitesinden, Türk Hava Yolları satış ofislerinden ya da çağrı merkezinden alınırsa her 1 TL, 1 mile karşılık gelmektedir. Bu satışlarda kredi kartlarına 6 taksit imkanı bulunmaktadır. Üyelik statüsüne göre kazanılan millere ekstra miller de eklenebilmektedir. Ödül biletler için avans mil kullanma hakkınızda bulunmaktadır. Bu avans miller için 0850 222 0 900 QNB Finansbank Telefon Bankacılığından ya da cep şubesinden kullanabilirsiniz.

Miles and Smiles Kredi Kartı Başvurusu ( Tüm Detaylar )

Miles and Smiles Kredi Kartı Mil Hesaplama

Miles and Smiles Garanti kredi kartları için milesandsmilesgaranti.com web adresinden mil hesaplama işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlem için kredi kartınızın türünü ve Türk Hava Yolları özel program statünüzü seçmeniz ve ardından harcama miktarınızı girmeniz yeterlidir. Ayrıca harcamanızın yurt içinde mi yoksa yurt dışında mı gerçekleştiğini işaretlemesiniz.

Miles and Smiles QNB Finanbank kredi kartlarınız için de milesandsmiles.qnbfinansbank.com web sitesinden mil hesaplamalarını gerçekleştirebilirsiniz. Burada da kredi kartınızın ismi, müşteri segmenti ve miles and smiles üyelik statünüzü seçtikten sonra harcama miktarınızı ve harcama yaptığınız sektörün hangi sektör olduğunu girmeniz de gerekmektedir. Bu bilgileri girdikten sonra mil hesaplama işlemi gerçekleşmektedir. 

Miles and Smiles Kredi Kartı Avantajları

 • Miles And Smiles Garanti Kredi Kartı Avantajları

Garanti bankası kredi kartlarında şuanda şu özel avantajları bulunmaktadır.

 • Okul alışverişlerine özel ekstra 2500 mil hediye edilmektedir.
 • THY’ndan alınan biletlerde 1 TL 1 mile karşılık gelmektedir.
 • THY alışverişlerinde 6 taksit imkanı bulunmaktadır.
 • Bosch markasında gerçekleştirilen alışverişlerde 2500 mil hediye edilmektedir.
 • Siemens markasında gerçekleştirilen alışverişlerde 2500 mil hediye edilmektedir.
 • Profilo markasında gerçekleştirilen alışverişlerde 2500 mil hediye edilmektedir.
 • Gaggenau markasında gerçekleştirilen alışverişlerde 2500 mil hediye edilmektedir.
 • TUMİ’de %15 indirim uygulanmaktadır.
 • Dagi’de %50 indirim uygulanmaktadır. 
 • Restoranlarda hesabın yarısı ekstra mil olarak gelmektedir.
 • Eğitim kurumlarına yapılan ödemelerde 3 taksit imkanı sunulmaktadır.
 • Vakko markasında gerçekleştirilen alışverişlerde 2000 mil hediye edilmektedir.
 • İpekyol markasında 7 taksit imkanı bulunmaktadır.
 • D&R’da peşin fiyatına 8 taksit imkanı bulunmaktadır.
 • milesandsmilesgaranti.com web sitesinde daha ayrıntılı kampanya bilgilerine ulaşabilirsiniz.
 • Miles And Smiles QNB Finansbank Kredi Kartı Avantajlar

Miles and Smiles Kredi Kartı Başvurusu ( Tüm Detaylar )

QNB Finansbank kredi kartlarında bu dönemde şu avantajlar bulunmaktadır.

 • Beymen Club markasında gerçekleştirilen alışverişlerde 1000 mil hediye edilmektedir.
 • Beymen markasında gerçekleştirilen alışverişlerde 2000 mil hediye edilmektedir.
 • Yurt dışı alışverişlerinde daha fazla mil verilmektedir. 
 • Restoranlardan daha fazla mil verilmektedir.
 • Seyahat harcamalarında daha fazla mil verilmektedir.
 • E-ticaret harcamalarında daha fazla mil verilmektedir.
 • Ev tekstilinde ve züccaciye ürünlerinde 4 taksit fazladan verilmektedir. 
 • Network markasında 7 taksit imkanı bulunmaktadır.
 • Mobilya alışverişlerinde 4 taksit ekstra taksit imkanı bulunmaktadır.
 • milesandsmiles.qnbfinansbank.com web sitesinden daha ayrıntılı kampanya bilgilerine erişebilirsiniz.
YORUMLAR YAZ
 • Feride Baratova3 sene önce
 • Ben miles and smiles kartına başvuru yaptım,ama kartı hala alamadım.Sebep?