• YARIM ALTIN
  3.241,00
  % -0,27
 • AMERIKAN DOLARI
  18,4530
  % 0,20
 • € EURO
  17,9347
  % 0,42
 • £ POUND
  19,9522
  % -0,22
 • ¥ YUAN
  2,5798
  % -0,16
 • РУБ RUBLE
  0,3178
  % -0,05
 • BITCOIN/TL
  354908,313
  % 0,99
 • BIST 100
  3.275,92
  % -0,17

İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu ve Sonucu

İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu ve Sonucu

İş Bankası kredi kartı başvurusu nasıl yapılır?Başvuru sonucu nasıl öğrenilir? Hepsinin cevabı burada detaylı olarak yer almaktadır.

İş Bankası Kredi Kartları maximum klasik, maximum aidatsız klasik, gold, İş’te üniversiteli, aidatsız İş’te üniversiteli, Tema, Markro Kart, Bursaspor kart şeklinde çok çeşitlidir. İş Bankası Kredi Kartı kullanan herkesin aşağıda listelediğimiz tanımları bilmesi gerekmektedir.

 • Müşteri Limiti, müşterinin tüm kartlarının nakit çekim ya da alışveriş işlemlerinde kullanacağı tutarı vermektedir. Müşteri limitleriniz sizlere tüm kartlarınız için verilebilecek toplam en yüksek rakamı vermektedir.
 • Kullanılabilir Müşteri Limiti, müşteri limitinizden şu ana kadar ki tüm harcamalarınız düşürüldüğünde geriye kalan tutarı vermektedir. 
 • Toplam Kart Limiti, kartınızın nakit çekim ve alışverişler için ayrılan toplam limitidir. Harcamalarınız bu limitin içine dahil edilmemiştir. Limitiniz yeterli değil ise, www.isbank.com.tr, İşCep, internet şubeleri ya da şubelerden limit yükseltme talebinde bulunabilirsiniz. Ayrıca limit artırım hakkındaki ayrıntılı yazımızdan da daha fazla bilgi alabilirsiniz.
 • Toplam Kullanılabilir Kart Limiti, kredi kartınızdan hesap kesim tarihine kadar ki borçlarınız düşürüldükten sonra geriye kalan limittir.
 • Hesap Özeti Borcu, hesap kesim tarihine kadar tüm harcamalarınızı gösteren borç bakiyesidir.
 • Ödenmesi Gereken Asgari Tutar, son ödeme tarihine kadar kartınıza yatırmanız gereken en az tutarı belirtmektedir. En son yasal düzenlemelerden sonra bu tutar toplam borcun %30’u olmaktadır.
 • Son Ödeme Tarihi; kredi kartınızın ödenmesi gereken asgari tutarını ya da tüm burcunu ödemeniz gereken en son tarihi göstermektedir.

İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu ve Sonucu

Kredi kartı borç ekstreniz isteğinize bağlı olarak bankaya vermiş olduğunuz adrese ya da e-posta adresinize gelmektedir. Borcunuzu aynı zamanda internet şubesinden, mobil bankacılıktan ya da 0850 724 0724 telefon numarasından öğrenebilirsiniz. Ödeme yapacağınız kanallar ise şunlardır;

 1. Otomatik ödeme talimatı ile hesabınızdan,
 2. İnternet şubesinden,
 3. 0850 724 0 724 telefon bankacılığından,
 4. ATM’lerden,
 5. Türkiye İş Bankası Şubelerinden,
 6. PTT Online şubelerinden,
 7. Diğer bankalardan EFT ile ödeme gerçekleştirebilirsiniz.

İş Bankası Kredi Kartı Kayıp olursa kayıp çalıntı şüphesi ise en yakın İş Bankası şubesine başvurabilirsiniz. Ayrıca 0850 724 0 724 numaralı telefon bankacılığından arayabilir ya da internet şubesinden ya da mobil şubelerden kayıp, çalıntı için başvuru yapabilirsiniz. 

İş Bankası Kredi Kartı Türleri

İş Bankası kredi kartları öncelikle iki ana başlıkta incelenmektedir. Bunlar Maximiles ve Maximum kartlarıdır. 

İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu ve Sonucu

İş Bankası Maximiles Kredi Kartı

İs Bankası Maximiles Kredi Karti

İş Bankası Maximiles Kredi Kartı

 • Maximiles

Maximiles kredi kartı daha kolay uçabilmeniz için tasarlanmış bir kart türüdür. Bu kartlar ile uçak bileti fiyatınız kadar mil kazanırsınız. Ayrıca yaptığınız diğer alışverişler için de mil kazanırsınız. Bu milleri de yurtiçi uçuşlarında aynı değer ile, yurtdışı uçuşlarında ise yaklaşık 2 kat daha değerli şekilde kullanabilirsiniz. Bu kart ile nakit avans çekme imkanınız da bulunmaktadır. Hatta nakit avansı taksitli şekilde de kullanabilirsiniz. Bu kart yurt dışında da kullanılabilmektedir. 

 • Maximiles Select

Bu kredi kartı da Maximiles kart ile aynı özeliklere sahiptir.

 • MercedesCard

Bu kredi kartı Mercedes-Benz marka araç sahiplerine özel bir kredi kartıdır. MercedesCard ile akaryakıtlarda taksit imkanı bulunmaktadır. Konaklama, sinema, giyim ve yeme-içme sektörlerinde de özel fırsatlar bulunmaktadır. Tüm alışverişlerde bu kart ile mil kazanmak mümkündür. Mil hesabı yapılmasına gerek kalmamaktadır. 50 TL altı alışverişlerde de temassız ödeme imkanınız bulunmaktadır.

İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu ve Sonucu

İş Bankası Maximum Kredi Kartı

İs Bankasi Maximum Kredi Karti

İş Bankası Maximum Kredi Kartı

 • Maximum Kart
 • Maximum Gold Kart
 • Maximum Platinum Kart
 • Maximum Aidatsız Kart

Maximum, Maximum Gold ve Maximum Platinum Kart sahipleri her harcaması için maxipuan kazanmaktadır. Bu puanlar birikebilir ve istenildiği zaman harcanabilmektedir. Biriken maxipuanlar mobil uygulamadan, kredi kartı hesap özetlerinden, İş Bankası üyesi olan hizmet noktalarından POS cihazlarından, internet şubelerinden, bankamatiklerden, 0850 724 0 724 telefon numarasından ya da tüm İş Bankası şubelerinden öğrenebilirsiniz. Bu kartların temassız ödeme özellikleri de bulunmaktadır. Ayrıca cinemaximum kampanyası ile buralardan alacağınız sinema biletlerinde hiç sıra beklemeden kolayca alabilir ve ayrıca sinemada mısır menülerini de indirimli bir şekilde satın alabilirsiniz.

 • İş’te Üniversiteli
 • İş’te Üniversiteli Aidatsız Kredi Kartı

İş’te Üniversiteli kredi kartı 18 yaş ve üstünde olan ve eğitim gören üniversite öğrencileri için tasarlanan kart modelidir. Aynı zamanda Kocaeli, ODTÜ ve Yıldız Teknik Üniversiteleri için Akıllı Kart sistemi uygulanmaktadır. Bu kart hem kampüs içinde turnike ve benzeri yerlerden geçmeyi sağlamakta, hem üniversite kimlik kartı olmakta hem de ödeme yapılabilen bir kart olmaktadır. Üniversite öğrencileri İş Bankası Kredi Kartı Aidatı ödememektedir. Bu üniversiteliler için büyük avantajdır.

 • Maximum TEMA Kart 

Bu karta sahip olarak TEMA Vakfı’na destek olabilirsiniz. Kredi kartının amacı bu vakfın faaliyetlerine destek olmaktadır.

İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu

İş Bankası Kredi Kartı Başvuruları internetten, şubelerden ya da SMS yolu ile yapılabilmektedir. İnternet üzerinden başvuru da bulunabilmek için https://www.maximum.com.tr/TR/kredi-karti-basvurusu/Sayfalar/kredi-karti-basvurusu.aspx?prodId=4 bu adrese girmeniz gerekmektedir. Burada almak istediğiniz kartı seçtikten sonra TC Kimlik numaranızı, cep telefonunuzu, aylık net gelirinizi girmeniz ve gerekli bilgilendirmelerini okuduğunuza dair kutucukları işaretleyerek başvurunuzu tamamlamanız gerekmektedir. Yalnızca MercedesCard için farklı bilgi istenmektedir. O bilgi de Mercedes Araç şasi numarasıdır. Diğer kart başvurularında istenen bilgiler aynıdır. İş’te Üniversiteli kartına başvuranlardan ekstra öğrenci belgesi talep edilebilmektedir.

İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu SMS ile de yapılabilmektedir. Hangi karta başvuracağınıza bağlı olarak göndermeniz gereken kısa mesaj farklılık göstermektedir.

Maximum Kart Başvuru SMS

MAXIMUM boşluk TC kimlik numarası yazarak 4402’ye kısa mesaj atmanız gerekmektedir.

 • İş’te Üniversiteli Başvuru SMS

ÜNİK boşluk TC kimlik numarası yazarak 4402’ye kısa mesaj atmanız gerekmektedir.

 • Maximum TEMA Başvuru SMS

TEMA boşluk TC kimlik numarası yazarak 4402’ye kısa mesaj atmanız gerekmektedir.

 • Maximum Aidatsız Kart Başvuru SMS

AİDATSIZ boşluk TC kimlik numarası yazarak 4402’ye kısa mesaj atmanız gerekmektedir.

İş Bankası Kredi Kartı Başvuru Takip

İş bankası kredi kartına başvurdunuz ve sonucunu takip etmek istiyorsunuz. Bu durumda https://www.maximum.com.tr/TR/kredi-karti-basvurusu/Sayfalar/kredi-karti-basvurusu.aspx?prodId=4 web sitesine girmeniz ve oradan Başvuru Takip butonuna basmanız gerekmektedir. Burada size iki seçenek sunulmaktadır. Bu seçenekler, Referans ile Sorgulama ve de Kimlik Numarası ve Başvurduğunuz Telefon Numarası ile Sorgulama seçenekleridir. Referans numarası başvurunuzun sonunda size verilen numaradır. Eğer bu numarayı sakladıysanız Referans ile Sorgula seçeneğine tıklayarak ve numarayı girerek sorgulama yapabilirsiniz. Kimlik numarası ve başvurduğunuz telefon numarası bilgilerini girerek e başvuru sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Her iki seçenekte de doğrulama kodu da istenmektedir. Güvenlik açısından bu doğrulama kodunun da girilmesi zorunludur.