• YARIM ALTIN
  3.499,00
  % 0,11
 • AMERIKAN DOLARI
  18,6499
  % 0,05
 • € EURO
  19,7041
  % 0,07
 • £ POUND
  22,8651
  % 0,15
 • ¥ YUAN
  2,6836
  % 0,26
 • РУБ RUBLE
  0,2976
  % 0,21
 • BITCOIN/TL
  321489,144
  % 2,56
 • BIST 100
  4.916,54
  % 1,25

İninal Kart Nasıl Aktif Edilir?

İninal Kart Nasıl Aktif Edilir?

İninal Kart Nasıl Aktif Edilir?

İninal kart aktif etme işlemini nasıl yapacağınızı resimli olarak bu konuda detaylı anlattık.Bu adımları kolayca uygulayarak kişiselleştirme işlemini yapabilirsiniz.

 

İlk olarak ininal kartımızı neden aktif etmeliyiz.Bu sorunun cevabını verelim.

 • İninal kartımız ile internet üzerinden güvenli olarak 3D Secure onaylı alışverişler yapmak için aktif edilmesi gerekmektedir. 
 • Kartımıza aylık 750 TL’ye kadar bakiye yükleyerek alışveriş yapma imkanız olmaktadır.
 • Kartınıza devamlı bakiye yükleyebilmek için kartımızın aktif olması gerekmektedir.Tek seferde en fazla 300 TL bakiye yükleme imkanınız olacak. 

İninal Kart Nasıl Aktif Edilir?

İninal Kart Nasıl Kişiselleştirilir?

İninal kartınızı 2 farklı kanaldan aktifleştirme imkanınız bulunmaktadır.Bunlardan ilki www.ininal.com adresine girerek yapmak, diğeri ise mobil uygulaması olan ininal cüzdan üzerinden yapmaktır. İninal cüzdanı Android ve İOS özellikli akıllı telefonlarınıza yükleyerek kullanabilirsiniz.Bu uygulama üzerinden kartınızın bakiyesini de kontrol etme imkanınız bulunmaktadır.

İnternet sitesi üzerinden ininal kart aktifleştirme işlemi nasıl yapılır?Tüm detaylar aşağıda resimli bir şekilde anlatılmıştır.Bu adımları uygulayarak ininal kartınızı aktif edebilirsiniz.

 1. İlk olarak ininal kart online işlemler adresine gidiyoruz.Karşımıza aşağıdaki gibi bir ekran açılacak.Resimde gördüğümüz gibi sağ üste yeni hesap aç yada hesap açın linklerine tıklıyoruz.
  ininal kart hesap acma

  İninal Kart Nasıl Aktif Edilir?

 2.  Hesap açma bölümünde karşımıza aşağıdaki gibi bir alan gelecek.Bu alanda gerekli yerleri doğru bir şekiLde dolduruyoruz.Sizden İsim,Soyisim,E-posta,şifre ve telefon bilgileri istenmektedir.Bu bilgileri doğru girmeniz önemlidir.Bir sonraki adımda burada girmiş olduğumuz telefon numarasına sms ile doğrulama işlemi için kod gelecek.Ayrıca burada girdiğiniz E-posta ve şifre ininal cüzdan uygulamasına giriş için de kullanılacak.Bu 2 detayı göz önünde bulundurarak gerekli alanları dolduralım.
  ininal kart hesap olusturma

  İninal Kart Nasıl Aktif Edilir?

 3. Bir diğer adım ise Sms doğrulama bölümüdür.Yukarıda cep telefonu bölümüne girdiğimiz telefon numarasına 4 haneli bir kod gelecek bu kodu bu alana doğru şekilde girerek Sms doğrulama işlemini gerçekleştiriyoruz. 
 4. Son adımda ise ininal  kart kişiselleştirme bölümü yer almaktadır.Bu alanda ise ininal kartımızın bilgilerini giriyoruz.Kartımızın ön yüzünde yer alan kart numarası,karta ait son kullanım tarihi ve arka yüzde yer alan CVC kodunu girerek bu işlemi de başarılı bir şekilde yaparak ininal kartı aktif etme işlemini tamamlıyoruz.

Kartınızı aktif ettikten sonra dilerseniz ininal cüzdanı akıllı telefonunuza indirerek yada ininal online işlemler bölümüne girmiş olduğunuz E-Posta ve şifre ile giriş yapabilirsiniz.Burada hesabınıza kart ekleyebilir,para yükleyebileceğiniz noktaları öğrenebilir yada gerekli gördüğünüzde şifrenizi değiştirebilirsiniz.Merak ettiğiniz sorularınızı bizlere aşağıdaki yorumlar bölümünden ulaştırabilirsiniz. İninal kart ile ilgili merak ettiğiniz konuları 0850 311 77 01  numaralı müşteri hizmetlerini arayarak öğrenebilirsiniz.