• YARIM ALTIN
  3.491,00
  % 0,06
 • AMERIKAN DOLARI
  18,6452
  % 0,01
 • € EURO
  19,6449
  % 0,07
 • £ POUND
  22,9021
  % 0,27
 • ¥ YUAN
  2,6539
  % 0,27
 • РУБ RUBLE
  0,3008
  % -0,81
 • BITCOIN/TL
  315766,121
  % -0,24
 • BIST 100
  4.962,97
  % -1,65

Hangi Kredi Kartı Daha Avantajlı

Hangi Kredi Kartı Daha Avantajlı

Kredi kartları doğru kullanıldığında tüketiciler için faydalı bir finans kaynağıdır.Hangi kredi kartı harcamalarımıza göre daha avantajlı ise onu tercih etmeliyiz.

 

Kredi kartı tüketiciler için çoğu zaman kurtarıcıdır.Nasıl mı ? Kredi kartı doğru kullanıldığında tüketicinin nakit akışına, alım gücüne katkıda bulunur.Almak istediğiniz bir ürüne peşin paranız yetmeyebilir.Bu ürünü kredi kartı ile alarak aylık taksitler halinde ödeyebilirsiniz.Daha çok harcama yaptığınız alanda kampanyası olan yada ekstra puan toplayan bir kredi kartı var ise size fayda sağlayacaktır.

 

Kredi kartının faydası doğru kullanıldığında olur.Eğer doğru kullanılmaz ise hem cebinize hem sicilinize olumsuz yansır. Maalesef ülkemizde bilinçsiz kredi kartı kullanımı oldukça yüksek.

 

Tüketiciler kendisi için en uygun kredi kartına nasıl karar verecek ?

Tüketici en çok harcama yaptığı sektöre ve alana göre kampanya düzenleyen kredi kartını tercih etmelidir.

 

 • Aracınız var ise ve km yapıyorsanız yakıt harcamalarında indirim yapan,puan veren yada ekstra taksit veren kredi kartlarını tercih edebilirsiniz.

 

 • Üniversite öğrencisi iseniz öğrencilere özel kredi kartları mevcut.Öğrencilerin harcamalarına yönelik kampanyalar bu kartlarda mevcut.Öğrenciye kredi kartı veren bankalar konusunu inceleyerek senin için avantajlı kredi kartı hangisi kara verebilirsin.

 

 • Sağlık harcamalarınız yada kozmetik ürün harcamalarınız fazla ise bu alanda kampanyası olan kredi kartı tercih edilebilir.Sağlık ve kozmetik harcamalarında TEB bankasının TEB She kredi kartı avantajlıdır.İncelemek için TEB kredi kartı başvurusu sayfasını ziyaret edin.

 

 • Otobüs yada uçak ile çok sık seyahat ediyorsanız.Seyahat harcamalarınız için ekstra mil veren kredi kartlarını tercih edebilirsiniz.

 

 • Giyim harcamalarınız çok fazla ise, giyim sektörüne yönelik indirim,puan ve ekstra taksit seçeneği sunan kredi kartı daha avantajlı olacaktır.

 

 • Restoran harcamalarınız fazla ise, bazı bankaların anlaşmalı olduğu restoran ve cafe zincirleri bulunmaktadır.Bu bankaların kredi kartlarını tercih etmenizin size artısı olacaktır.

 

 • Elektronik eşya harcamalarınız ağırlıklı ise, bu alana yönelik kampanya düzenleyen kredi kartı araştırılarak tercih edilmelidir.

 

Yukarıda saydığımız liste daha uzar gider.Hangi alanda daha fazla harcama yaptığınızı sizden daha iyi kimse bilemez.Aşağıda ön plana çıkan bazı kredi kartlarını ve önemli özelliklerine yer verdik.

 

Deniz Bonus Kredi Kartının Avantajları Nelerdir ? 

Deniz bonus kredi kartı bonus anlaşmalı noktalarda yapacağınız harcamalara ekstra bonus vermektedir.Giyim,araç bakım,eğitim,alışveriş ve beyaz eşya vb bir çok alanda kampanya yapmaktadır.Detaylı incelemek için Denizbank kredi kartı başvurusu sayfasını ziyaret edin.

 

YouTube video

 

QNB Finansbank Kredi Kartının Avantajları Nelerdir ?

QNB Finansbank kredi kartı anlaşmalı işyerlerinden yapacağınız harcamalarda para puan vermektedir.Ayrıca araç kiralama ve restoran harcamalarında özel indirim uygulamaktadır.Daha fazla bilgi için Finansbank Kredi kartı başvurusu sayfasını ziyaret edin.

 

Garanti Bonus Kredi Kartının Avantajları Nelerdir ?

Garanti bankasının bonus özellikli kredi kartı bulunmaktadır.Anlaşmalı noktalardan yapacağınız harcamalarda fazla fazla bonus kazanabilirsiniz.Ayrıca bir çok alanda yapacağınız harcamalarda ekstra taksit seçeneği bulunmaktadır.Garanti bonus kampanyaları sayfasını ziyaret ederek bütün kampanyaları detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

 

YouTube video

 

Akbank kredi kartının Avantajları Nelerdir ?

Akbank Axess kredi kartı üye işyerlerinden yapacağınız harcamalara ekstra chip para vermektedir. Axess chip para kampanyaları, indirimler ve taksit seçeneklerini incelemek için Axess chip para sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 

 

Yukarıda bazı bankaların kredi kartlarının kampanyaları hakkında bilgi verdik.Diğer kredi kartlarını da inceleyerek sizin için en iyi kredi kartı hangisi ise onu tercih etmelisiniz.Hangi Kredi Kartı Daha Avantajlı 2019 konusu ile ilgili merak ettiğiniz sorularınızı yorum yaparak bizlere iletebilirsiniz.