• YARIM ALTIN
  3.491,00
  % 0,06
 • AMERIKAN DOLARI
  18,6452
  % 0,01
 • € EURO
  19,6449
  % 0,07
 • £ POUND
  22,9021
  % 0,27
 • ¥ YUAN
  2,6539
  % 0,27
 • РУБ RUBLE
  0,3008
  % -0,81
 • BITCOIN/TL
  315861,303
  % -0,25
 • BIST 100
  4.962,97
  % -1,65

Garanti Bankası Sanal Kart

Garanti Bankası Sanal Kart

Garanti bankası sanal kart kullanmak özellikle online alışveriş yapan tüketiciler için çok önemlidir.

Garanti bankası müşterileri internet alışverişleri için sanal kart kullanmayı tercih etmektedir.Sanal karta para yükleme,sanal karttan hesaba para aktarma ve sanal kart hakkında daha fazla bilgiye birlikte göz atalım.

 

Garanti bankası sanala kart ve sanal kredi kartı, internet üzerinde alışveriş yapan, fakat güvenlik kaygısı olan Garanti bankası müşterileri için düzenlenmiş bir hizmettir.Garanti bankası sanal kart ve kredi kartını tanıyalım.

 

Garanti Bankası Sanal Kart Nedir 

Garanti bankası müşterileri internette gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilsin diye hizmete sunulmuş sanal karttır.Sanal kartınıza hesabınızdan para aktararak internet üzerinden alışverişlerinizi güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.Sanal kartın içinde kalan tutarı da geri hesabınıza aktarabilirsiniz.

 

Garanti Bankası Sanal Kredi Kartı Nedir 

Garanti bankası müşterilerinin güvenli bir şekilde online alışveriş yapabilmelerini sağlamak için düzenlenmiş sanal kredi kartıdır.Sanal kredi kartınızın limitini Garanti cep yada Garanti internet şubesi üzerinden belirleyebilir, isterseniz alışverişten sonra sanal kredi kartınızın limitini 1 kuruşa düşürebilirsiniz.

 

 • Garanti sanal kart için yıllık kart ücreti alınmamaktadır.

 

 • Garanti sanal kart bonus özellikli  olarak indirimli alışveriş yapmanızı sağlar.

 

 • Yapacağınız alışverişleri Garanti mobil ve Garanti internet şubesi üzerinden takip edebilirsiniz.

 

 • Sanal kart ile hem yurt içinde hemde yurt dışında  alışveriş yapabilirsiniz.

 

 • Alışverişinizi TL yada USD olarak yapabilirsiniz. USD olarak yapacağınız alışverişler için kartınıza 10 TL fazla tutar yüklemenizi tavsiye ederiz.Çünkü kur farkından dolayı TL karşılığında azda olsa farklılık olacaktır.

 

Garanti Sanal Kart Başvurusu

Sanal kart başvurusu yapmak için Garanti Mobil ve Garanti İnternet şubesini kullanmanız gerekiyor.Sanal kart yada sanal kredi kartı tercih edebilirsiniz.

Mobil yada internet şubesi üzerinden başvuru için;

Mobil yada internet şubesine giriyoruz ⇒ Kart İşlemlerim Menüsünü Seçiyoruz ⇒ Sanal Kartlarım menüsünü seçiyoruz.

Sanal kartınız yada sanal kredi kartınız bulunmamaktadır yazısı gelecektir.Başvurmak için tıklayın seçeneğini tıklayarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

 

Garanti Sanal Karttan Hesaba Para Aktarma

Sanal karta kullanacağınız kadar bakiye atmanızda fayda var.Sanal kartınızda bakiye kalırsa mobil ve internet bankacılığı üzerinden sanal kartınızdaki bakiyeyi hesabınıza aktarabilirsiniz.

 

Garanti Sanal Karta Para Yükleme

Garanti sanal karta para aktarma işlemi yine mobil ve internet şubesi üzerinden yapılmaktadır.İnternet yada mobil şube aracılığı ile hesabınızdan sanal kartınıza para aktarabilirsiniz.

 

Garanti sanal kartınızın limiti sizin transfer ettiğiniz tutar kadar olacaktır.Alışverişinizden sonra sanal kartınızda kalan bakiyeyi geri 7 / 24 hesabınıza aktarabilirsiniz.Sanal kart ile internet üzerinden alışveriş yapabilmeniz için ihtiyaç duyacağınız kart numarası,son kullanma tarihi ve güvenlik  ( CVC2 ) koduna mobil ve internet bankacılığı üzerinden ulaşabilirsiniz.Ayrıca 444 0 333 alo Garanti müşteri hizmetleri aracılığıyla da bu bilgilerinizi öğrenebilirsiniz.

Garanti bankası sanal kart sayfasına giderek sanal kart hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.Ayrıca 444 0 333 numaralı alo Garanti destek hattını arayarak da sanal kart hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.Konu ile ilgili merak ettiğiniz sorularınızı aşağıda yer alan yorumlar bölümüne yorum yaparak bizlere sorabilirsiniz.