• YARIM ALTIN
  3.514,00
  % 0,56
 • AMERIKAN DOLARI
  18,6598
  % 0,04
 • € EURO
  19,6828
  % -0,05
 • £ POUND
  22,9014
  % 0,31
 • ¥ YUAN
  2,6822
  % 0,15
 • РУБ RUBLE
  0,2985
  % 0,44
 • BITCOIN/TL
  320976,244
  % 2,24
 • BIST 100
  4.947,23
  % 1,88

Garanti Bankası Kart Şifre Alma

Garanti Bankası Kart Şifre Alma

Garanti kart şifre alma işlemi nasıl yapılır?Bu harika rehber ile kolayca kart şifrenizi alabileceksiniz.

Garanti bankası müşterileri kart şifresini unuttuğunda yada ilk defa şifre alacaksa internet üzerinden  nasıl şifre alacağına bakmaktadır.Detayları birlikte inceleyelim.

 

Garanti bankası kartınız yeni olabilir,ilk defa şifre alıyor olabilirsiniz.Yada şifrenizi unuttunuz yeni şifre belirleyeceksiniz.Mevcut şifrenizi değiştirmek isteyebilir yada şifreniz bloke olduysa yeni şifre belirlemek isteyebilirsiniz.Tüm bu durumlarda kart şifresi nasıl alınır ayrı ayrı aşağıda detaylı olarak yer verilmiştir.

 

Garanti Bankası Kart Şifresini İlk Defa Alacaklar

Garanti bankası kartınızın şifresini ilk defa alacaksanız 3 farklı yöntem ile almanız mümkün.Sms ile,Alo Garantiyi arayarak ve mobil veya internet şubesini kullanarak şifrenizi alabilirsiniz.

Sms: Sms ile ilk defa şifre almak için, SIFRE boşluk kart numaranızın son 6 rakamı boşluk annenizin kızlık soyadının ilk 2 harfi boşluk kartın arkasındaki güvenlik kodunun ilk 2 rakamını yazarak 3340’a msj atmanız yeterli olacaktır.

Örnek; SIFRE 111111 YE 25 

Alo Garanti 444 0 333 alo garanti müşteri hizmetlerini arayarak, kart şifresi alacağınızı belirtmeniz durumunda, sizi ilgili bölüme yönlendirecektir.Bilgilerinizin güvenliği için gerekli adımları geçtikten sonra kart şifrenizi oluşturabilirsiniz.

Garanti İnternet: Garanti bankasının internet şubesine giriş yaparak şu adımları sırasıyla yapıyoruz.

Kart ⇒ Şifre İşlemleri ⇒ Şifre Belirleme – Değiştirme adımlarını uygulayarak şifre alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. 

 

Garanti bankası kart şifre alma işlemleri sayfasına giderek, Garanti kart şifresi alma konusunda daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Garanti Bankası Kart Şifremi Unuttum Nasıl Yeni Şifre Alırım

Yukarıda yer alan yeni şifre alma yöntemlerinden Alo garanti ve Garanti internet üzerinden unuttuğunuz şifre yerine yeni şifre alabilirsiniz.Unutulan şifreler sms ile yenilenmiyor. 

 

Garanti Bankası Kart Şifresi Değiştirme 

Mevcut Garanti kart şifrenizi değiştirmek istiyorsanız yine sms hariç diğer yöntemler ile mevcut şifrenizi değiştirebilirsiniz.

 

Garanti Kart Şifresi Bloke Olanlar İçin Yeni Şifre Alma

Garanti kartınızın şifresi ATM’ye taktığınızda 3 defa yanlış girilirse otomatik olarak bloke olur.Bloke olmasının sebebi kartınızın güvenliği içindir.Endişe etmenize gerek yok.Yukarıda ilk defa kart şifresi alacaklar için yazdığımız Sms ile, Alo garantiyi arayarak ve Garanti internet üzerinden şifresi bloke olmuş kartınız için yeni şifre alabilirsiniz.

 

 

 

 

Garati Kart Şifre Alma konusu ile alakalı merak ettiğiniz soruları bizlere sormak için aşağıdaki yorumlar bölümünü kullanabilirsiniz.