• YARIM ALTIN
  3.491,00
  % 0,06
 • AMERIKAN DOLARI
  18,6452
  % 0,01
 • € EURO
  19,6449
  % 0,07
 • £ POUND
  22,9021
  % 0,27
 • ¥ YUAN
  2,6539
  % 0,27
 • РУБ RUBLE
  0,3008
  % -0,81
 • BITCOIN/TL
  316330,161
  % -0,14
 • BIST 100
  4.962,97
  % -1,65

Fibabanka Vatan Bilgisayar Telefon Kredisi

Fibabanka Vatan Bilgisayar Telefon Kredisi

Fibabanka ve Vatan Bilgisayar aralarındaki anlaşma kapsamında taksitle telefon almak isteyen tüketicilere telefon kredisi ile telefon alma imkanı sağlamaktadır.

 

Kredi kartı borçlarının çoğalması ve ödeme gücünün azalması ile cep telefonu gibi elektronik cihazlara kredi kartı ile taksit yasağı getirilmiştir. Bunun üzerine Fibabanka ve Vatan Bilgisayar aralarında bir anlaşma yaparak cep telefonlarını yine taksitli olarak alma imkânı tanımışlardır. Taksitli olarak cep telefonu alabilmek için Fibabanka Vatan Bilgisayar telefon kredisi kampanyasından faydalanarak istediğiniz cep telefonunu taksitli olarak alabilirsiniz.

 

Vatan Bilgisayar Fibabanka Kredisi

Vatan Bilgisayar ile Fibabanka arasında yapılan anlaşma ile Vatan Bilgisayar üzerinden almak istediğiniz cep telefonunu için özel krediyi Fibabanka sağlamaktadır. Birçok cep telefonu modelinden istediğiniz bir taneyi artık bu avantajlı kredi ile alabileceksiniz. Fibabanka Vatan Bilgisayar telefon kredisi kampanyasından faydalanabilmek için en yakın Vatan Bilgisayar mağazasına uğrayarak bilgi alabilir ve kredinizi kullanarak istediğiniz cep telefonunu alabilirsiniz.

 

Vatan Bilgisayar Kredi Sorgulama

Vatan Bilgisayar ile Fibabanka’nın ortak olarak düzenlediği cep telefonu kredisi kampanyasından faydalanabilmek için öncelikle bir Vatan Bilgisayar mağazasına gitmeniz gerekir. Burada bulunan müşteri danışmanlarından yardım alınarak Fibabanka kredi sorgulama işlemi yapılabilir. Vatan Bilgisayar müşteri danışmanları bu konuda sizlere yardımcı olacaktır. Bunun yanı sıra Fibabanka’nın kredi sorgulama SMS numarası olan 3422’ye atılacak olan bir kısa mesaj ile kredi sorgulaması yapılabilir. Yapılan sorgulamada çıkan kredi miktarına göre cep telefonu alma imkânınız bulunmaktadır.

 

Vatan Bilgisayar Fibabanka Kredi Başvurusu

Taksit seçeneği yasaklanan cep telefonu alımlarında Fibabanka’nın sunmuş olduğu düşük faizli kredi kampanyası ile istediğiniz cep telefonunu taksitli alma imkânına sahipsiniz. SMS ile yapmış olduğunuz başvuru sonrası, krediniz onaylandığı taktirde Fibabanka tarafından çekmek istediğiniz kredi miktarını Vatan Bilgisayar mağazasına bildirerek, sizlerin istediğiniz cep telefonunu almanıza imkân tanıyacaktır. Bunun için yapmanız gereken cep telefonunuzun SMS bölümüne büyük harflerle VATAN yazdıktan sonra bir boşluk bırakarak TC kimlik numaranızı yazmanız gerekir. Daha sonra bu kısa mesajı 3422 Fibabanka SMS servis numarasına göndermeniz yeterlidir. Kredi başvurusuna anında geri dönüş yapan banka, size kredinizin onaylanıp onaylanmadığını kısa mesaj ile bildirecektir. Krediniz onaylandığı anda Vatan Bilgisayar’dan kredi miktarınıza göre istediğiniz cep telefonunu alabileceksiniz.

 

Vatan Bilgisayar Fibabanka Telefon Kredisi Kullanım Şartları

Vatan Bilgisayar Fibabanka telefon kredisi için bankanın belirlediği bazı şartlar bulunmaktadır. Bunu için öncelikle krediye başvurabilmek için 18 yaşından büyük olmak gerekir. Bu kampanyadan sadece gerçek kişiler faydalanabilir. Bunun yanı sıra her müşteri kampanyadan sadece bir kez faydalanabilir. Fibabanka, kredi başvurusunda bulunan kişinin bankalar arası kredi notunu sorgular. Krediye başvuranların kredi notunun yüksek olması ve kredi sicilinin de temiz olması gerekmektedir. Banka, kampanya bitiminde krediye uygulayacağı faiz oranlarında değişiklik yapma hakkına sahiptir. Banka, kredi başvurusunda bulunan kişilerden gerekli gördüğü taktirde kefil ve ek belge talebinde bulunabilir. Krediden faydalanmak isteyen kişinin kredi notu ne kadar yüksek ise kullanacağı kredi limiti de o kadar yüksek olur. Ancak, bu kredi sadece Vatan Bilgisayar’dan kredi alacak olanlar tarafından kullanılabilir.

Vatan Bilgisayar üzerinden kredi başvurusunda bulunanların mağazada kredi sözleşmesini dikkatli okumaları ve öyle imzalamaları gerekmektedir. Sözleşmede bulunan kredi faiz oranları, masraf ve komisyonları dikkatli bir şekilde kontrol edilmelidir.

Fibabanka Vatan Bilgisayar Telefon Kredisi konusunda merak etiğiniz soruları yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz.