• YARIM ALTIN
  3.502,00
  % 0,31
 • AMERIKAN DOLARI
  18,6566
  % 0,06
 • € EURO
  19,7458
  % 0,16
 • £ POUND
  22,8714
  % 0,15
 • ¥ YUAN
  2,6816
  % 0,21
 • РУБ RUBLE
  0,2977
  % -0,20
 • BITCOIN/TL
  322015,147
  % 2,67
 • BIST 100
  4.855,92
  % 0,60

Eve İş Veren Firmalar

Eve İş Veren Firmalar

Ev hanımları, evde ek iş yaparak ev bütçesine katkıda bulunmak istiyor.Eve iş veren firmalar var mı?Evlere iş veren yerleri nasıl buluruz?

 

Ev hanımları ev işlerinden arta kalan zamanlarını evde ek iş yaparak değerlendirmek istiyor.Evde yapılabilecek işlerde  azımsanmayacak rakamlarda  kazançlar sağlanmaktadır.Günün herhangi bir saatinde, istediğiniz kadar çalışma imkanınız oluyor.Çok zamanı olan birisi ek iş ile asgari ücret üzerinde kazançlarda sağlayabilmektedir.Bu tamamen kişilerin aldıkları işlere ayırdıkları zamana ve çalışma performansına kalmaktadır.

 

Eve iş veren firmalar genelikle firmanın faaliyet gösterdiği yere yakın yerlerde evlere iş vermektedir.Evde yapılabilecek işler oldukça fazladır.Evde yapılabilecek işlerde en çok ön plana çıkan işlerden bazıları şunlardır. Paketleme işleri,mandal,balon,örgü işleri,Ütü işleri, süs eşyaları ve dekorasyon eşyaları gibi bir çok ürün çeşidi evlere ek iş olarak verilmektedir.

Evde Paketleme İşi

Eve verilen ek işlerin içerisinde belkide en geniş yelpazeye sahip iş paketleme işidir. Bin bir çeşit paketleme işi vardır.Bardak paketleme,vazo paketleme ve süs eşyası paketleme işlerinin yanı sıra takı ve özel eşyaların paketlerinin yapımı eve verilen paketleme işlerden sadece bir kaç tanesidir.

Evde Örgü Örerek Para Kazan

İnternet üzerinde yada yakın çevrenizde bulunan bir tuhafiyede satabileceğiniz bir iş alanıdır.Özellikle evlenecek olan kızların talep ettiği çeyizlik ürünler örerek bunları kolaylıkla satabilirsiniz.Evlenme çağına gelmiş kızlar çalışıyorsa yada el becerisi yoksa bu ürünleri ya yakın çevresinde birilerine para karşılığı yaptırıyor, yada satan bir yerden temin ediyor.Sizde çeyiz eşyalarına yönelik örgüler örerek evde oturduğunuz yerden ek gelir elde edebilirsiniz. 

 

Evde Gıda Ürünleri Yap

Evde yiyecek sektörüne yönelik ürünler yaparak da para kazanmanız mümkün.Ev yapımı salça,Çeşitli reçeller ve turşu gibi ürünleri evde yaparak satabilirsiniz.Evde yapıp satabileceğiniz yiyecek ürünleri tamamen sizin becerilerinize bağlıdır.

 

Evde Dikim İşleri

Evde dikim işi yaparak da ek gelir elde edebilirsiniz.Özellikle evinde dikiş makinesi olan kişiler tekstilde dikilebilen ürünlerin bir çoğunu evinde de dikebilir.Evinizde dikiş makineniz var ise tekstil firmalarından iş alabilirsiniz.

 

Evde Çocuk Bakıcılığı

Evde çocuk bakıcılığı yaparak ek gelir sağlayabilirsiniz.Bulunduğunuz çevrenize haber vererek yada internet üzerinden ilan vererek çocuk bakıcılığı işi bulabilirsiniz.Çocuk bakıcılığı işi biraz hassas bir konu olduğu için yakın çevrenizde böyle bir iş bulmanız daha kolaydır.

 

Makale Yazarak Para Kazan

İnternet ile haşır neşir olan ve en az lise mezunu olan birinin yapabileceği bir iştir.Üstelik diğer işlere nazaran git gide kazancınızı katlaya bileceğiniz bir iş koludur.Makale yazarlığı yaparak asgari ücret ve üstü tutarlarda kazançlar sağlayabilirsin.Bu tamamen senin ayırdığın zamana ve bu işteki becerine dayalıdır.Makale yazdıkça kendini geliştirdiğini ve daha hızlı yazabildiğini göreceksin.Buda senin daha fazla makale yazmanı sağlar ve kazancın artar.

 

 

 

Yukarıda evde yapılabilecek işlerden sadece bazıları yer almaktadır.Evde yapabileceğiniz iş çeşitliliği düşündüğünüzden de daha fazladır.Konu ile alakalı bizlere iletmek istediklerinizi aşağıdaki Yorumlar bölümüne yazarak bizlere ulaştırabilirsiniz.

YORUMLAR YAZ
 • Seda akçay3 sene önce
 • Paketleme işi

 • Elif4 sene önce
 • Paketleme işi

  • admin4 sene önce
  • merhaba elif hanım, bulunduğunuz bölgede internet üzerinden paketleme işi bulmanız biraz zor.Evlere iş veren firmalar genellikle bulundukları çevreye vermektedir.Diğer türlü ulaşım masrafı fazla olur.Bu yüzden bulunduğunuz çevrede araştırma yapabilirsiniz.