• YARIM ALTIN
  3.491,00
  % 0,06
 • AMERIKAN DOLARI
  18,6452
  % 0,01
 • € EURO
  19,6449
  % 0,07
 • £ POUND
  22,9021
  % 0,27
 • ¥ YUAN
  2,6539
  % 0,27
 • РУБ RUBLE
  0,3008
  % -0,81
 • BITCOIN/TL
  316270,153
  % 0,05
 • BIST 100
  4.962,97
  % -1,65

Denizbank Mediamarkt Telefon Kredisi İle Telefon Alma

Denizbank Mediamarkt Telefon Kredisi İle Telefon Alma

Büyük elektronik eşya mağazaları tüketicilere kredi ile telefon alma imkanı sunmaktadır. Media markt ile Denizbank   anlaşmalı olarak tüketicilere sağladığı telefon kredisi ile telefon alma imkanı sağlamaktadır. Detayları birlikte inceleyelim.

 

Bankacılık ve Denetleme Kurumu tarafından kredi kartlarının düzensiz kullanımı ve artan borçların önüne geçebilmek için elektronik eşyalarda kredi kartına taksit kısıtlamasına gidilmiştir. Bu durum karşısında cep telefonu kullanıcıları etkilenmiş olsa da bunun yanı sıra elektronik eşya satan ticari firmalarda bundan etkilenmişlerdir. Cep telefonu satışı yapan teknoloji marketleri alınan bu kararı müşterilerine yansıtmamak adına bankalarla anlaşarak, cep telefonu satışını kolaylaştırmak için müşterilerine ihtiyaç kredisi kullandırmaktadır.

 

Türkiye’nin önde gelen bankalarından biri olan Denizbank, yine Türkiye’de hızla gelişen teknoloji marketlerinden biri olan Media markt ile müşterilerine çok özel fırsatlarla alışveriş kredisi sunmaktadır. Denizbank Media markt telefon kredisi adı altında sunduğu bu kredi ile müşterilerine oldukça büyük avantajlar sunmaktadır. Media markt üzerinden alınan tüm cep telefonlarına ihtiyaç kredisi kullandırılmaktadır. Kredi kartı olsun olmasın isteyen herkes taksitle cep telefonu almak istiyorlarsa Denizbank Media markt telefon kredisi başvurusu yapmalıdırlar.

 

Denizbank Media markt Telefon Kredisi Nasıl Kullanılır?

Çeşitli dönemlerde yapmış olduğu kampanyalarla ister müşterisi olsun ya da olmasın herkes için avantajlı fırsatlar sunmaktadır. BDDK’nın cep telefonlarına taksit imkânını yasaklamasından sonra Denizbank Media markt ile anlaşma yaparak cep telefonu için kredi vermektedir. Talebe göre 36 aya kadar vade imkânı sunan Denizbank kredi başvurusu için, cep telefonunu Media markt üzerinden almak gerekmektedir. Denizbank müşterileri bu krediye kısa mesaj ile başvurabilirler. Bunun için kısa mesaj bölümüne “KREDİM” yazıp bir boşluk bırakılarak TC Kimlik numarası yazılır ve 3280 kısa SMS servisine gönderilir.

 

Kredi başvurusunda bulunanlara kısa mesaj ile ön onay mesajı gelir. Bu bilgilendirme mesajının ardından müşteri Media markt üzerinden istediği cep telefonunu alır ve ödemesini ister nakit, isterse kredi kartı ile yapar. Daha sonra almış olduğu faturayı en yakın Denizbank şubesine götürerek ibraz etmeleri yeterlidir. Faturanın bankaya ibraz edilmesi ile kredi miktarı müşteriye ödenir. Müşteri de kredi taksitlerini vadesi boyunca bankaya öder.

 

Denizbank Media markt Telefon Kredisi Şartları

Denizbank ile Mediamarkt tarafından sunulan telefon kredisi için bankanın belirlediği belirli şartlar bulunmaktadır. Denizbank Media markt telefon kredisi şartları aşağıdaki gibidir;

 

 • Denizbank Media markt telefon kredisi kullanabilmek için mutlaka 18 yaşından büyük olmak gerekmektedir.

 

 • Krediye başvuracak olan kişinin mutlaka Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması gerekmektedir.

 

 • Krediye başvuranların öncelikle bankalar arası kredi notuna bakılmaktadır. Kredi notunun kredi almak için uygun olması gerekmektedir.

 

 • Krediye başvuracak olan kişilerin ayrıca kredi sicillerinin bozuk olmaması gerekmektedir. Bu nedenle herkes bu krediden faydalanamamaktadır. Sicili bozuk olan birinin başvurusu Denizbank tarafından kabul edilmemektedir.

 

 • Ayrıca krediden yararlanabilmek için belli bir miktarda alışveriş yapılması gerekmektedir. Bunun için herhangi bir Media markt mağazasına giderek bilgi alınabilir.

 

Media Markt Denizbank Kredi Başvurusu Sms İle Nasıl Yapılır ?

Denizbank Media markt telefon kredisi başvurusu, Media markt mağazalarının içinde bulunan Denizbank sorumluları aracılığı ile yapılabileceği gibi kredi başvurusu kısa mesaj yolu ile de yapılabilir. SMS ile başvuru yapmak için MMCEP boşluk TC kimlik numarasını yazarak 3280’e kısa mesaj göndermek yeterlidir.

 

Bunun yanı sıra Denizbank Media markt telefon kredisine internet üzerinden de başvuru yapılabilmektedir. Media markt internet sitesi üzerinden yapılan alışverişlerde kredi başvurusunu buradan yapılan yönlendirme ile Denizbank Media markt kredi başvuru sayfası üzerinden yapmak mümkündür. TC kimlik numarası ve cep telefonu ile buradan yapılan başvuru sonrası alınan onay ile alışveriş tamamlanır.

 

 

Denizbank Media markt Telefon Kredisi İle Telefon Alma konusunda sormak istediğiniz soruları konuya yorum yaparak bizlere sorabilirsiniz.