• YARIM ALTIN
  3.514,00
  % 0,53
 • AMERIKAN DOLARI
  18,6483
  % 0,04
 • € EURO
  19,6934
  % 0,01
 • £ POUND
  22,9155
  % 0,36
 • ¥ YUAN
  2,6811
  % 0,18
 • РУБ RUBLE
  0,2981
  % 0,37
 • BITCOIN/TL
  320036,727
  % 1,99
 • BIST 100
  4.942,76
  % 1,79

Denizbank Sms ile Kolay Kredi Başvurusu

Denizbank Sms ile Kolay Kredi Başvurusu

Denizbank kredi başvurusu için en çok kullanılan başvuru yöntemi sms ile kredi başvurusu’dur. Başvuru ve diğer detayları birlikte inceleyelim.

 

Tüketiciler nakit ihtiyaçlarını karşılamak için çoğu zaman bankalara müracaat eder. Denizbank’ta tüketicilerin ihtiyaçlarına yönelik kredi imkanı sunmaktadır. Denizbank’tan bireysel krediler kapsamında, İhtiyaç, Konut ve Taşıt kredisi başvurusunda bulunarak kredi kullanabilirsiniz. Bunun için banka  koşullarının yerine getirilmesi gerekmektedir. Kredi başvurusu için başvuru kanalları, kredi faiz oranları ve kredi başvurusu için gerekli belgeler ve daha fazlası aşağıda detaylı olarak yer almaktadır.

 

Denizbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu

 

Denizbank bireysel krediler kapsamında tüketicilere ihtiyaç kredisi vermektedir. Denizbank ihtiyaç kredisi başvurusu, faiz oranları ve gerekli belgeler ile ilgili detayları inceleyelim.

 

Denizbank İhtiyaç Kredisi Başvuru Sms İle

 

 • Şubeye gitmeden yada müşteri hizmetlerini aramadan en kolay başvuru yöntemi sms ile Denizbank kredi başvurusu’dur.

 

 • Denizbank Kredi başvurusunu sms ile yapmak için ilk olarak telefonumuzun msj yaz bölümüne büyük harflerle KREDIM yazıp boşluk TC Kimlik No yazarak 3280 kısa msj olarak gönderiyoruz.  Kredi başvuru sonucu 5 dakikada cebinize sms olarak bildirilecektir.

 

 • Sms ile kredi başvurusunda 55.000 TL’ye kadar kredi kullanabilirsiniz. 36 aya kadar vade imkanı var.

 

 

Denizbank Cebimde Kredi Faiz Oranı

 

Faiz oranları sürekli değişmektedir. Cebimde kredi  güncel faiz oranları için yukarıda yer alan Denizbank Cebimde Kredi sayfasının linkine tıklayarak güncel faiz oranlarına ulaşabilirsiniz.

 

Kredi Türü Kredi Tutarı Kredi Vadesi Faiz Oranı Tahsis Ücreti Aylık Taksit Tutarı
Cebimde İhtiyaç Kredisi 10.000 TL 12 AY % 2,99 50 TL 1040.21 TL
Cebimde İhtiyaç Kredisi 10.000 TL 36 AY % 2,99 50 TL 499,10 TL

 

 

Denizbank İnternet ve Mobil Şube  Kredi Başvurusu

 

Denizbank internet ve mobil şube üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için ilk olarak İhtiyaç Kredisi Başvurusu sayfasına gidiyoruz. Burada karşımıza aşağıdaki gibi bir alan çıkacak.

 

Denizbank internetten kredi basvurusu

Burada yer alan alanları doğru bir şekilde dolduruyoruz. İlk olarak TC Kimlik No yazıyoruz. Daha sonra cep telefonu numaramızı giriyoruz. En son olarak da güvenlik uygulamasındaki rakamları altındaki kutucuğa doğru şekilde yazıyoruz. Daha sonra 3 adet kutucuk var bu kutucukları işaretleyip ”Devam” diyor ve kredi başvurusunu yapıyoruz.

 

 • Denizbank  Sms ve İnternet üzerinden yapılan kredi başvurularında başvurunuz onaylanırsa gerekli görüldüğü taktirde belge istenmektedir. Şubeden kredi başvurusu yapabilmek için belge gerekmektedir.

 

 Kredi başvurusu yaparken ne kadar kredi çekebilirsiniz bilmekte fayda var. Çünkü bankalar talep ettiğiniz kredi miktarını çok fazla bulabilir ve sizden kefil yada ipotek talep edebilir. Bu yüzden Maaşa göre Ne kadar kredi çekebilirim sayfasını ziyaret edip bilgi almanızda fayda var.

 

 

Denizbank Şubeden Kredi Başvurusu Yapma

 

Size en yakın Denizbank Şubesine giderek de kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Bunun için bankanın kredi başvurusu için istediği belgeleri yanınızda götürmeniz gerekmektedir.

 

Denizbank Kredi Başvurusu İçin Gerekli Belgeler

 

 • Nüfus Cüzdanı aslı ve fotokopisi

 

 • Adres teyidi için ikametgah belgesi yada üzerinize kayıtlı güncel elektrik, su, doğalgaz, internet ve telefon faturası

 

 • Aylık gelir durumunu gösteren belge ( Maaş bordrosu vb )

 

 

Kredi başvurusunda en önemli kriterler kredi notu ve aylık gelir durumudur.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular : 

Odeabank Kredi Başvurusu Sms ile

Fibabanka Kredi Başvurusu Sms

Garanti Bankası Kredi Başvurusu Sms ile

 

 Kredi çekebilmek için kredi notunuzun iyi olması gerekmektedir. Kredi Çekmek için kredi notu kaç olmalı sayfasına bakmanızı öneririm. Kredi notunuz kredi çekmeniz için yeterli ise kredi başvurusu yapmanızda fayda vardır. Çok fazla kredi başvurusu yapmakta kredi notunu düşürmektedir.